Nej obrázky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka sokol k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená sokol ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka sokol je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sokol - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Sokol - A5            Omalovánka - Sokol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sokol patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Ptáci, obrázek, Sokol, online, k vybarvení, zdarma, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Sokol k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s sokolem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, křídy, voskovky, tužky a uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku sokol lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s sokolem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, křídy nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i sokol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Bugs Bunny, Červená Karkulka, Myška Minie a Duhová nevěsta. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: loď, psi, lokomotiva s vagónky, lokomotiva či auto. Ať si vaše dítko užije malování sokolu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů