Top omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hokej zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hokej k obarvování pro učitelky. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, omalovánky, obrázek, online, pro děti, domalovánky, Hokej, zadarmo, dětské obrázky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hokejem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, tempery, umělecké tužky a pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku hokej lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s hokejem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tužky, zvýrazňovače případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jídla, zaměstnání lidí a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, květiny anebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Kniha džunglí, IronMan, Lví hlídka nebo též Peter Pan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, lokomotiva s vagónky, Popeláři, plachetnice a nebo piráti. Ať si vaše dítko užije malování hokeje.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů