Top pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hokej k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem hokej k obarvování pro nejmenší děti. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: pro děti, Hokej, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, online, obrázky, Sport, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Hokej k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s hokejem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, tužky, vodové barvy, tempery nebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky opravdu mnoho. Omalovánku hokej lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s hokejem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze a nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pera, tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Fortnite, panenka Winx, Červená Karkulka, Indiana Jones a nebo Budulínek. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: kočka, piráti, sněhulák, draci a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hokej.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů