Výběr obrázků


Omalovánka tenistky

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka hokej k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem hokej k obarvení pro naše ratolesti. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytisknutí, Sport, Hokej, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázek, obrázky, zdarma, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hokejem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, olejové pastely, tempery nebo také fixy. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Obrázek hokej lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hokejem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jídla a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Sněhurka, Plants vs. Zombies, Jak vycvičit draka anebo Stašpytlík. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: traktor, auta, princezna a princ, miminko a mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hokej.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů