Výběr omalovánek


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka tenistky

Omalovánka hokej k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem hokej k obarvení pro kluky a holky. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, online, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k tisku, pro děti, Hokej, obrázek, ke stažení, Sport

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hokejem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tempery, uhly, pastelové tužky případně propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku hokej lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hokejem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například vodové barvy, tempery či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, jídla a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zvířata anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Princezna Leonora, Šmoulové, Toy Story a Kniha džunglí. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, vláček, plachetnice, traktor nebo loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hokej.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů