Výběr obrázků


Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hokej k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem hokej k vybarvování pro maminky. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, Hokej, omalovánka, obrázky, Sport, dětské obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Hokej k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hokejem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, pastelky, voskové tužky a pera. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky vskutku mnoho. Omalovánku hokej lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hokejem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, květiny a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Kuře Calimero, pes Pluto, Včelka Mája, Teletubbies případně Požárník Sam. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, astronaut, psi, vláček a auto. Ať vám omalovánka hokej přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů