Nej pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hokej k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná hokej k omalování pro naše ratolesti. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, ke stažení, k vybarvení, k tisku, zdarma, Sport, obrázky, obrázek, Hokej, k vytištění, pro děti, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hokejem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tempery, uhlíky, grafitové tužky či pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hokej lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s hokejem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, tempery a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, různé kytky a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, rostliny nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Doba ledová, Křemílek a Vochomůrka, Lví král nebo též Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, mašinka, lokomotiva s vagónky, loď a plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku hokeje.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů