Nej obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka hokej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená hokej ke kreslení pro chlapečky. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, online, omalovánka, zadarmo, ke stáhnutí, domalovánky, k vytištění, k tisku, obrázek, pro děti, ke stažení, Sport

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s hokejem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, křídy, grafitové tužky a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro školáky fakt mnoho Omalovánku hokej lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s hokejem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, květiny a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spongebob, Bratz panenky, Kačer Donald, Superman nebo též Mašinka Tomáš. Je ale složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, netopýr, raketa, čert případně kočka. Ať vám omalovánka hokej přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů