Doporučené


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka hokej k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem hokej ke kreslení pro naše ratolesti. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, pro děti, Sport, k vybarvení, online, Hokej

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hokejem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, vodové barvy, tužky nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek hokej lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hokejem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tempery, propisovací tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, čísla anebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Blesk McQueen, Furby, Batman, Superman nebo též Ratatouille. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, miminko, Santa Klaus, draci a nebo slon. Nechť omalovánka s hokejem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů