Výběr obrázků


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hokej k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem hokej k omalování pro předškolní děti. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k vytištění, online, Hokej, zdarma, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, Sport, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hokejem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, pastelky, uhlíky nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek hokej lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hokejem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhly, propisovací tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, dopravní prostředky a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Minecraft, Tarzan, Ledové království, Kačer Donald případně Kim Possible. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, Popeláři, hasiči, astronaut a koně. Užijte si omalovánku hokeje, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů