Nej omalovánky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hokej k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem hokej ke kreslení pro naše ratolesti. Sportem číslo jedna je pro řadu lidí v ČR lední hokej. Jedná se o fyzicky náročný kontaktní sport. Proto je důležitá robustní výstroj. Její nezbytnou součástí je přilba, která bývá u brankáře často pestrobarevně zdobena. Omalovánka hokej je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hokej - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hokej - A5            Omalovánka - Hokej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Hokej, Sport, ke stažení, online, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, pro děti, obrázky, obrázek, k vybarvení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Hokej k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hokejem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, umělecké tužky, voskovky a pera. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hokej lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hokejem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i hokej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bambi, Budulínek, Pocahontas, panenka Winx anebo Angry birds. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: auta, princezna, draci, vláček a traktor. Věříme, že se vám obrázek hokeje bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů