Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 3 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Kniha Genesis 3 k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázek, online, zdarma, obrázky, Bible a křesťanství, pro děti, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, Kniha Genesis 3

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixky, zvýrazňovače, pastelky, pera případně propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku Kniha Genesis 3 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Kniha Genesis 3 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixky, zvýrazňovače a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin nebo také písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ferda mravenec, IronMan, Myška Minie, Mickey mouse anebo Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: slon, lokomotiva, princezna a princ, Santa Klaus nebo sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 3.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů