Top šest


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 3 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem Kniha Genesis 3 k obarvování pro puberťáky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, omalovánky, zdarma, obrázek, pro děti, k tisku, omalovánka, ke stáhnutí, vymalovánky, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, grafitové tužky, křídy a nebo pera. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Genesis 3 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 3 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i Kniha Genesis 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, pohádkové postavy a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Pocahontas, Shrek, Kouzelná beruška a černý kocour, Simpsonovi nebo Želvy Ninja. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, loď, piráti, houby nebo také auta. Nechť vám omalovánka s Kniha Genesis 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů