Výběr omalovánek


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná Kniha Genesis 3 k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k tisku, obrázky, Kniha Genesis 3, k vybarvení, online, k vytištění, obrázek, Bible a křesťanství, k vytisknutí, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Genesis 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, tužky, fixy a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Genesis 3 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 3 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peníze nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tempery, uhlíky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, zaměstnání a pochopitelně i Kniha Genesis 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Power Strangers, Peter Pan, Tlapková patrola nebo také Pinocchio. Je však těžké a složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, traktor, čert, astronaut či loď. Věříme, že se vám obrázek Kniha Genesis 3 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů