Nej omalovánky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 3 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Kniha Genesis 3 ke kreslení pro starší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, online, k vybarvení, obrázky, omalovánka, domalovánky, Kniha Genesis 3, dětské obrázky, Bible a křesťanství, k tisku, obrázek, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Kniha Genesis 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, vodové barvy, akrylové barvy a nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Genesis 3 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 3 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelky, voskové tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, kytky, druhy jídel a pochopitelně i Kniha Genesis 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Johnny Bravo, U nás na farmě, Locika, King Kong nebo Letopisy Narnie. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, piráti, vláček, draci a traktor. Nechť omalovánka s Kniha Genesis 3 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů