Nej obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka opice k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená opice k vybarvení pro učitelky. Omalovánka opice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Opice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Opice - A5            Omalovánka - Opice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Opice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, vymalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, Opice, obrázek, omalovánka, Zvířata, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Opice k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s opicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, pera, pastelky, umělecké tužky nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku opice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s opicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba tempery, pera případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, čísla a pochopitelně i opici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, postavy z pohádek anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Ninjago, Příběh hraček, Křemílek a Vochomůrka, Na vlásku a Fifi z Květíkova. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, auta, lokomotiva, vláček a netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou opice.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů