Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka opice k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem opice k obarvení pro malé caparty. Omalovánka opice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Opice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Opice - A5            Omalovánka - Opice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Opice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Opice, obrázek, obrázky, pro děti, k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Opice k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s opicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, uhly, grafitové tužky, fixky anebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku opice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s opicí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, uhly nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, čísla, rostliny a pochopitelně i opici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Mickey mouse, U nás na farmě, Kocour Garfield, Angelína balerína a nebo Pixel art. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, koně, astronaut, čert nebo také raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem opice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů