Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka opice zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem opice k omalování pro malé caparty. Omalovánka opice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Opice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Opice - A5            Omalovánka - Opice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Opice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, dětské obrázky, domalovánky, k tisku, online, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázky, zadarmo, k vytisknutí, k vytištění, ke stáhnutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Opice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s opicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, křídy, akrylové barvy nebo také fixy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek opice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s opicí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, temperové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i opici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různá zvířátka nebo též zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Madagaskar, Naruto, Kung Fu Panda případně Včelka Mája. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, drak, raketa, princezna a nebo koně. Ať vám omalovánka opice přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů