Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná lev k obarvení pro děti. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, zdarma, ke stažení, k tisku, k vybarvení, Zvířata, Lev, k vytištění, pro děti, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lvem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, pastelky, pastelové tužky nebo také vodové barvy. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek lev lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s lvem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku či elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například fixy, olejové pastely nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, písmenka a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mickey mouse, Harley Quinn, Myška Minie, Lion King či Hledá se Dory. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: piráti, auta, draci, koně a mašinka. Ať omalovánka lev přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů