Nejstahovanější


Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lev k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná lev k obarvení pro holky. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, domalovánky, dětské obrázky, zadarmo, elektronické omalovánky, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, vymalovánky, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytištění, zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lev k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s lvem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, pera, zvýrazňovače a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku lev lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s lvem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, hudební nástroje a nebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pokémon, Šmoulové, Simpsonovi, Ferda mravenec anebo Lady a Tramp. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: miminko, princezna a princ, auta, koně případně astronaut. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka lva bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů