Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem lev k omalování pro děti. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, ke stažení, obrázek, zdarma, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, Lev, k tisku, obrázky, Zvířata, k vytištění

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lev k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s lvem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, tempery, temperové barvy, fixy či akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici celá škála. Obrázek lev lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lvem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, tempery anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, čísla a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, druhy jídel a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Lego příběh, Medvídek Pú, Ratatouille nebo též pes Pluto. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, sněhulák, raketa, pes a auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku lev.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů