Top omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka lev k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem lev k vybarvení pro tatínky. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, pro děti, k vytisknutí, Zvířata, vymalovánky, omalovánka, ke stažení, omalovánky, k vytištění, obrázek, k tisku, k vybarvení, zdarma, Lev

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lev k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s lvem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, temperové barvy, olejové pastely případně akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku lev lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lvem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixky, zvýrazňovače a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, písmena, lidské profese a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Anna a Elsa, U nás na farmě, Bořek stavitel, Sněhurka či Mickey mouse. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, psi, pes, drak nebo též traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku lva.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů