Výběr obrázků


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem lev ke kreslení pro ratolesti. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, pro děti, k tisku, k vybarvení, online, zdarma, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, Lev, obrázek

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Lev k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s lvem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, fixy, fixky a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku lev lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lvem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Lego, Superman, Zhu Zhu Pets nebo též Požárník Sam. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: draci, dinosauři, piráti, lokomotiva s vagónky anebo drak. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka lva bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů