Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka lev k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná lev k omalování pro nejmenší děti. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, ke stažení, obrázky, omalovánky, online, Zvířata, dětské obrázky, domalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, Lev, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lvem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, zvýrazňovače, pera a pastelky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku lev lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lvem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, zaměstnání lidí a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zvířata a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Pat a Mat, Stašpytlík, Tlapková patrola nebo také Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, hasiči, koně, slon a miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou lev.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů