Top omalovánky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem lev ke kreslení pro školáky. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, Lev, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s lvem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, křídy, akrylové barvy, propisovací tužky anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku lev lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lvem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, křídy a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, písmenka a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, čísla a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Červená Karkulka, Equestria Girls, Indiana Jones nebo Kocour Garfield. Je však hodně nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, liška, astronaut, auta nebo též princezna a princ. Ať vám omalovánka lev přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů