Top pět


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem lev k obarvování pro prcky. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, k tisku, zdarma, Lev, online

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s lvem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, olejové pastely, fixy, tužky a pera. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek lev lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s lvem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Tarzan, Teletubbies, Pinocchio, Krteček nebo také Včelka Mája. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: mašinka, piráti, hasiči, dinosauři a princezna. Ať si vaše dítko užije malování lva.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů