Nej obrázky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem lev k vybarvování pro naše zlatíčka. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Lev, k vybarvení, online, ke stažení, Zvířata, k tisku, obrázky, pro děti, obrázek, zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s lvem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pera, křídy, olejové pastely a uhly. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku lev lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s lvem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, pera a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmenka, zvířátka a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, různá zvířata nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Fortnite, princezna Sofie, Mašinka Tomáš, Brawl stars či Blesk McQueen. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: raketa, Santa Klaus, traktor, piráti nebo též lokomotiva. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s lvem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů