Nej omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lev k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem lev k vybarvování pro naše zlatíčka. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, k vytisknutí, domalovánky, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, pro děti, k tisku, zadarmo, Lev, zdarma, k vytištění, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lvem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, voskovky, pastelky nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lev lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lvem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ace Ventura, Tom a Jerry, Power Rangers, Bratz panenky a Hvězdné války. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: pes, piráti, loď, vláček případně koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lev.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů