Top pět


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem lev ke kreslení pro předškoláky. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, ke stažení, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázek, obrázky, zdarma, Lev, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s lvem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, fixy nebo též voskovky. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku lev lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lvem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, kytky a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Power Strangers, Asterix a Obelix, Anna a Elsa, Kocour Garfield a Ferda mravenec. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, drak, psi, mašinka nebo netopýr. Ať vám omalovánka lev přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů