Top obrázky


Obrázek raketoplánu

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená Lvi k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka Lvi je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, obrázky, Zvířata, k vytisknutí, k tisku, pro děti, k vytištění, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Lvi

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lvi k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lvi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, akrylové barvy, uhlíky, propisovací tužky nebo též voskovky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Lvi lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lvi má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, akrylové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Zootropolis, Mašinka Tomáš, My little pony, Harry Potter či Monster High. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, liška, sněhulák, auto anebo draci. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Lvi bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů