Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Lvi k obarvení pro děti. Omalovánka Lvi je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k tisku, k vytištění, zdarma, obrázek, pro děti, k vybarvení, obrázky, Lvi, Zvířata, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lvi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Lvi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, křídy, pastelky, akrylové barvy nebo též voskové tužky. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku Lvi lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lvi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, křídy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy případně hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, pes Pluto, Kouzelná beruška a černý kocour, Lví hlídka a nebo Gumídci. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, auta, astronaut, raketa nebo Santa Klaus. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Lvi bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů