Nej obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Lvi k vybarvení pro děti. Omalovánka Lvi je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, pro děti, online, k vybarvení, k vytištění, k tisku, obrázky, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, zdarma, Lvi

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lvi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lvi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, tužky, umělecké tužky, temperové barvy a uhlíky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku Lvi lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lvi má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například uhly, tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, písmena a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, rostliny anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Gumídci, Locika, Ratatouille, Paw patrol a Rio. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, loď, netopýr, čert a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lvi.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů