Nejlepší


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Lvi k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka Lvi je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Lvi, ke stažení, obrázky, online, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, pro děti, zdarma, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lvi k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Lvi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, fixky, fixy či křídy. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lvi lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lvi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskovky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání, písmena a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, rostliny a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Ferda mravenec, Frozen, Myška Minie nebo Tom a Jerry. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: auta, Santa Klaus, mašinka, drak anebo houby. Nechť omalovánka s Lvi přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů