Nej omalovánky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Lvi k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Lvi je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázky, obrázek, k vytisknutí, online, k vytištění, Lvi, k tisku, pro děti, Zvířata, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lvi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lvi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, fixky, akrylové barvy anebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek Lvi lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Lvi má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmenka nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Frozen, Krteček, Lví král, Myška Minie a Spiderman. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: vláček, princezna, miminko, čert a raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lvi.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů