Nejvyhledávanější


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Lvi k vybarvení pro učitelky. Omalovánka Lvi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, dětské obrázky, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Lvi, domalovánky, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Lvi k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Lvi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelové tužky, voskovky, pera nebo křídy. Možností je dnes pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Lvi lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lvi má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelové tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese nebo též různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Petr Pan, Pokémon, Brawl stars, Minecraft a Bezzubka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, netopýr, piráti, plachetnice a princezna. Užijte si omalovánku Lvi, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů