Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Omalovánka označená Lvi ke kreslení pro holčičky. Omalovánka Lvi je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, Lvi, obrázky, dětské obrázky, ke stažení, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, zadarmo, obrázek, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lvi k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Lvi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pera, temperové barvy, umělecké tužky a nebo olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Lvi lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lvi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy jídel nebo také jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Sněhurka, Furby, Rio, Duhová nevěsta nebo též Život brouka. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které tady máme k uložení jsou: Popeláři, draci, lokomotiva, drak a princezna. Ať vám omalovánka Lvi přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů