Nejstahovanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krásná růže k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená krásná růže k vybarvení pro dospělé. Omalovánka krásná růže je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krásná růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krásná růže - A5            Omalovánka - Krásná růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krásná růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, obrázek, dětské obrázky, k vytisknutí, pro děti, domalovánky, vymalovánky, Krásná růže, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, Květiny, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Krásná růže k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s krásnou růží je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelky, umělecké tužky, voskové tužky a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku krásná růže lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s krásnou růží má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, pastelky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i krásnou růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Budulínek, Království lesních strážců, Lví král, Anime či Kačer Donald. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, psi, houby, dinosauři nebo také plachetnice. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka krásné růže bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů