Doporučujeme


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krásná růže zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem krásná růže ke kreslení pro maminky. Omalovánka krásná růže je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krásná růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krásná růže - A5            Omalovánka - Krásná růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krásná růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, ke stažení, obrázky, pro děti, k vybarvení, elektronické omalovánky, Květiny, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánka, Krásná růže, zdarma, obrázek, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Krásná růže k vytištění pro děti

Omalovánka s krásnou růží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, akrylové barvy, temperové barvy či uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky fakt mnoho Omalovánku krásná růže lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s krásnou růží má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, písmenka a pochopitelně i krásnou růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, rostliny nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Batman, Petr Pan, Anime, Peter Pan anebo Příšerky s.r.o.. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: loď, traktor, lokomotiva, auta nebo též mašinka. Ať omalovánka krásná růže přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů