Top omalovánky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krásná růže k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem krásná růže k obarvování pro kluky. Omalovánka krásná růže je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krásná růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krásná růže - A5            Omalovánka - Krásná růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krásná růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, online, Krásná růže, k vytisknutí, zdarma, pro děti, ke stažení, k tisku, Květiny, k vybarvení, k vytištění, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Krásná růže k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s krásnou růží je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, vodové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku krásná růže lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s krásnou růží má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixy, vodové barvy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i krásnou růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, květiny a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Flintstoneovi, Shrek, Duhová nevěsta, Sněhurka případně Budulínek. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, čert, slon, astronaut anebo miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou krásné růže.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů