Nejstahovanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka letadla k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem letadla k obarvování pro malé caparty. Omalovánka letadla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Letadla - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Letadla - A5            Omalovánka - Letadla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letadla patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Letadla, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, k tisku, online, ke stažení, zdarma, obrázek, k vybarvení, Dopravní prostředky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Letadla k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s letadlou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixy, temperové barvy, voskovky či vodové barvy. Možností je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek letadla lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s letadlou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i letadlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Toy Story, Krtek, Tlapková patrola nebo Bezzubka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: miminko, astronaut, astronaut, čert nebo také princezna. Věříme, že se vám obrázek letadly bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů