Výběr omalovánek


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka mourek k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem mourek ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka mourek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mourek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mourek - A5            Omalovánka - Mourek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mourek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Mourek, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, obrázky, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, dětské obrázky, k vybarvení, zdarma, online, omalovánky, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Mourek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mourkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, akrylové barvy, propisovací tužky či vodové barvy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku mourek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mourkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pastelové tužky, tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i mourek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Shimmer a Shine, Dumbo, Rexík a Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, lokomotiva s vagónky, kočka, psi anebo loď. Nechť vám omalovánka s mourkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů