Výběr omalovánek


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mourek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná mourek k vybarvení pro ženy. Omalovánka mourek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mourek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mourek - A5            Omalovánka - Mourek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mourek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, obrázek, k tisku, Zvířata, zdarma, k vytištění, Mourek, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Mourek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mourkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, křídy, vodové barvy případně akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek mourek lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mourkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba fixky, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, zvířata, různé sporty a pochopitelně i mourek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů či pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Kouzelná beruška a černý kocour, Monster High, Plamínek a čtyřkoláci anebo Ferda mravenec. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, liška, raketa, astronaut nebo také pes. Nechť omalovánka s mourkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů