Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mourek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená mourek ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka mourek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mourek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mourek - A5            Omalovánka - Mourek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mourek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k tisku, pro děti, zdarma, omalovánky, obrázek, obrázky, ke stažení, Mourek, dětské obrázky, zadarmo, k vytisknutí, omalovánka, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Mourek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mourkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, vodové barvy, pera či uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku mourek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mourkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například pastelky, zvýrazňovače nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, čísla, květiny a pochopitelně i mourek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy sportů nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Roblox, Superčarodějnice, Zvonilka, Ledové království a Grinch. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, liška, raketa, piráti případně pes. Užijte si omalovánku mourku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů