Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka hrozen k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hrozen k vybarvování pro tatínky. Omalovánka hrozen je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, k tisku, pro děti, zadarmo, zdarma, omalovánka, ke stažení, omalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, Hrozen, k vybarvení, obrázky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hroznem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, uhlíky, pera, grafitové tužky nebo také fixy. Možností je pro chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku hrozen lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hroznem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, postavy z pohádek či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Angry birds, H2O: Stačí přidat vodu, Lego příběh, Čaroděj Modromír a Star Wars. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, drak, auta, astronaut případně liška. Užijte si omalovánku hroznu, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů