Nejvyhledávanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka hrozen k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem hrozen k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka hrozen je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, online, zdarma, k vytištění, Ovoce, obrázky, Hrozen, pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozen k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hroznem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, křídy, uhlíky, uhly nebo také umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku hrozen lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s hroznem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, křídy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, hudební nástroje nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Hannah Montana, Spongebob, Panenka Barbie a Teletubbies. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: psi, lokomotiva, piráti, auta či draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hroznu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů