Doporučené


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrozen k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná hrozen k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka hrozen je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k tisku, online, k vytisknutí, Hrozen, k vybarvení, Ovoce, obrázky, ke stažení, pro děti, obrázek, k vytištění, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hrozen k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s hroznem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, propisovací tužky, tempery případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Obrázek hrozen lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s hroznem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pastelové tužky, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, zvířátka a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Krteček, Simpsonovi, Shrek, Angry birds a nebo Jak vycvičit draka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, dinosauři, princezna a princ, houby nebo také hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hrozen.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů