Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrozen k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hrozen ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka hrozen je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, Ovoce, obrázek, zdarma, k vytištění, ke stažení, k tisku, Hrozen

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hroznem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, zvýrazňovače, uhly, tempery a nebo křídy. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hrozen lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hroznem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, zvýrazňovače nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, písmenka a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Scooby Doo, Včelka Mája, Kuře Calimero nebo též Červená Karkulka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, netopýr, houby, astronaut anebo vláček. Ať si vaše dítko užije malování hroznu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů