Nejvyhledávanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrozen k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem hrozen k obarvení pro seniory. Omalovánka hrozen je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, zdarma, Hrozen, obrázek, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k tisku, Ovoce, ke stažení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hroznem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, pera, tužky, propisovací tužky nebo také vodové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku hrozen lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s hroznem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. uhly, pera případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé sporty či květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Pixel art, Křemílek a Vochomůrka, Na vlásku a Shimmer a Shine. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, traktor, auto nebo princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hroznu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů