Top obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrozen k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem hrozen k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka hrozen je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Hrozen, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, online, k vybarvení, obrázek, pro děti, Ovoce, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hrozen k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s hroznem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, voskové tužky, křídy nebo také uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek hrozen lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hroznem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, čísla a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířata a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Shrek, Pixel art, Spongebob, Kniha džunglí nebo též Hledá se Dory. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: miminko, sněhulák, Santa Klaus, drak a mašinka. Užijte si omalovánku hroznu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů