Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek raketoplánu

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hrozen zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná hrozen k omalování pro malé děti. Omalovánka hrozen je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, Ovoce, online, k vytištění, dětské obrázky, omalovánky, ke stažení, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázky, vymalovánky, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozen k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hroznem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, zvýrazňovače, akrylové barvy, tužky a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku hrozen lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s hroznem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, zvýrazňovače nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, rostliny a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, zaměstnání či jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Rio, Roblox, Mašinka Tomáš, Anna a Elsa nebo Mickey mouse. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, liška, loď, čert a nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrozen.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů