Nej obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka hrozen k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem hrozen k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka hrozen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytištění, online, k vytisknutí, obrázek, zdarma, Hrozen, pro děti, k vybarvení, Ovoce, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hroznem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelky, tužky, pastelové tužky a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku hrozen lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s hroznem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. fixy, pastelky či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata nebo také zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Mimoni, Křemílek a Vochomůrka, Kocour Garfield nebo Požárník Sam. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, Santa Klaus, psi, princezna a princ a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hroznem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů