Top pět


Obrázek skůtru k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka hrozen k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná hrozen k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka hrozen je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozen - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrozen - A5            Omalovánka - Hrozen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozen patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, obrázek, ke stažení, Hrozen, k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, Ovoce, pro děti, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hroznem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, pera, fixy a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky fakt mnoho Omalovánku hrozen lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hroznem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, květiny, písmenka a pochopitelně i hrozen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, různé kytky nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy panenka Winx, Marvel Rocket, Bugs Bunny, Gumídci případně Teletubbies. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, lokomotiva s vagónky, princezna a princ, sněhulák a lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrozen.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů