Nejstahovanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem Číslo 3 ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka Číslo 3 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, k vybarvení, Znaky, obrázek, Číslo 3, k tisku, k vytištění, pro děti, zdarma, k vytisknutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, voskovky, tempery nebo také propisovací tužky. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Číslo 3 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Číslo 3 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, akrylové barvy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, pohádkové postavy a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různá zvířata nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mickey mouse, Lví král, Marvel Rocket, princezna Sofie a Hot Wheels. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: vláček, auta, princezna, astronaut nebo čert. Ať vám omalovánka Číslo 3 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů