Nej omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Číslo 3 ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka Číslo 3 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k tisku, obrázky, Číslo 3, k vytištění, Znaky, k vytisknutí, zdarma, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, tempery, křídy či fixky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo 3 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 3 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, různé kytky, zvířata a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, pohádkové postavy nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Aladin, Locika, Tom a Jerry, Lego případně Asterix a Obelix. Je však náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: houby, miminko, lokomotiva, Santa Klaus a nebo auto. Nechť vám omalovánka s Číslo 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů