Nej obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo 3 k omalování pro holky. Omalovánka Číslo 3 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, vymalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky, online, ke stáhnutí, domalovánky, Znaky, Číslo 3, obrázek, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixky, pera, voskovky a olejové pastely. Možností je pro chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku Číslo 3 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 3 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků či jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Indiana Jones, Kim Possible, Madagaskar, Toy Story nebo Spongebob. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: astronaut, kočka, draci, liška a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Číslo 3.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů