Výběr obrázků


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 3 zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem Číslo 3 ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka Číslo 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 3, obrázek, k vytištění, online, zadarmo, ke stažení, Znaky, omalovánka, omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, obrázky, k tisku, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, grafitové tužky, uhlíky, zvýrazňovače a tempery. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Číslo 3 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, zrak dětí či oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například akrylové barvy, grafitové tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, jídla a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Šmoulové, Zvonilka, Avengers či Superman. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, auta, lokomotiva s vagónky, liška nebo raketa. Věříme, že se vám obrázek Číslo 3 bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů