Top omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Číslo 3 ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka Číslo 3 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytištění, obrázky, k tisku, obrázek, k vytisknutí, Číslo 3, pro děti, zdarma, ke stažení, k vybarvení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, pastelky, olejové pastely nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Obrázek Číslo 3 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 3 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, voskové tužky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Včelka Mája, Hot Wheels, Lego příběh a Paw patrol. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, raketa, liška, hasiči případně astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Číslo 3.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů