Nej obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Číslo 3 k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka Číslo 3 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k tisku, Znaky, online, Číslo 3, k vytištění, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, vodové barvy, fixky a uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti fakt mnoho Omalovánku Číslo 3 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 3 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, sporty případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, pes Pluto, Pošťák Pat, Kniha džunglí a Chuggington. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: drak, vláček, mašinka, miminko anebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 3 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů