Doporučené


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená Číslo 3 k obarvování pro malé caparty. Omalovánka Číslo 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, ke stažení, Znaky, k tisku, Číslo 3, online, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Číslo 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, tempery, uhly a křídy. Možností je dnes pro maminky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 3 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 3 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, pastelové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, písmenka a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy ptáků a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Teletubbies, Locika, Among Us, Spongebob a nebo Angelína balerína. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, drak, raketa, astronaut či vláček. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 3.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů