Nej omalovánky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná Číslo 3 k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 3 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Číslo 3, online, zdarma, k vytištění, obrázky, k tisku, Znaky, obrázek, k vytisknutí, pro děti, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, uhlíky, pera či voskovky. Možností je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Číslo 3 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 3 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, voskové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, různé kytky a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zvířata nebo také rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Křemílek a Vochomůrka, Bezzubka, Hello Kitty a nebo Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, Santa Klaus, plachetnice, princezna nebo čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 3.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů