Doporučené


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem Číslo 3 k omalování pro kluky a holky. Omalovánka Číslo 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, Znaky, online, pro děti, k vybarvení, Číslo 3, k vytištění, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tužky, pastelky, pera a nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo 3 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 3 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, různá zvířátka, písmena a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, dopravní prostředky a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Popelka, Želvy Ninja, Bakugan, Rumcajs případně Gormiti. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: koně, piráti, Santa Klaus, auta a Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 3.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů