Doporučené


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 3 k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná Číslo 3 k vybarvování pro chlapce. Omalovánka Číslo 3 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, domalovánky, obrázky, k vybarvení, omalovánka, ke stáhnutí, pro děti, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, tužky, voskové tužky a fixy. Možností je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Číslo 3 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 3 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pera, vodové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, květiny, čísla a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, písmena a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Madagaskar, Pošťák Pat, Power Strangers, Na vlásku anebo Furby. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: netopýr, liška, miminko, loď či pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 3.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů