Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 3 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená Číslo 3 k vybarvení pro maminky. Omalovánka Číslo 3 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, dětské obrázky, obrázky, k tisku, k vytištění, online, pro děti, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Znaky, obrázek, Číslo 3, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixy, zvýrazňovače, křídy a fixky. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Číslo 3 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 3 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, fixy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata případně druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy My little pony, Sněhurka, Roblox, Bugs Bunny nebo také Among Us. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: drak, plachetnice, traktor, auta a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek Číslo 3 bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů