Nejhledanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Číslo 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená Číslo 3 k vybarvení pro maminky. Omalovánka Číslo 3 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 3 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 3 - A5            Omalovánka - Číslo 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 3 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, domalovánky, omalovánka, obrázek, Znaky, vymalovánky, omalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, Číslo 3, ke stažení, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, tempery, umělecké tužky anebo uhly. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Číslo 3 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 3 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, voskové tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i Číslo 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí nebo též lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Monster High, Kačer Donald, Furby, Pokémon či Čaroděj Modromír. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, pes, kočka, mašinka a nebo lokomotiva. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Číslo 3 bude líbit.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů