Výběr omalovánek


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bageta k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená bageta ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka bageta je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, Bageta, online, Jídlo, obrázky, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Bageta k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s bagetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, fixy, olejové pastely anebo voskovky. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku bageta lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s bagetou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, umělecké tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zvířata, různé sporty a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Lego příběh, Medvídek Pú, Madagaskar a Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, pes, traktor, princezna a princ či dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou bageta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů