Výběr omalovánek


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka bageta k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem bageta k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka bageta je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, k tisku, obrázky, pro děti, k vybarvení, zdarma, Bageta, k vytištění, k vytisknutí, Jídlo, ke stažení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bageta k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s bagetou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače, voskovky a temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek bageta lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s bagetou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, grafitové tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, zaměstnání a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kačer Donald, Scooby Doo, Flintstoneovi, Zootropolis anebo Bugs Bunny. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tu máme k uložení jsou: netopýr, houby, Popeláři, draci případně drak. Ať si vaše dítě užije obrázek bagety.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů