Nejstahovanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka bageta k vytisknutí

Omalovánka se jménem bageta k obarvování pro větší děti. Omalovánka bageta je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, domalovánky, k vytištění, obrázek, ke stažení, vymalovánky, zdarma, Bageta, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázky, omalovánka, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bageta k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s bagetou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tužky, umělecké tužky, akrylové barvy a křídy. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku bageta lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bagetou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, písmena nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Ben 10, Kuře Calimero, Pinocchio, Bob a Bobek či Kráska a zvíře. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, auta, liška, auto nebo také mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku bagety.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů