Doporučené


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka bageta k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná bageta k vybarvení pro děti. Omalovánka bageta je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Bageta, pro děti, zdarma, Jídlo, k vybarvení, k tisku, obrázek, ke stažení, online, obrázky, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bageta k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s bagetou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, pera, tužky, křídy a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek bageta lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bagetou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. fixy, pera nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pat a Mat, Frozen, Tlapková patrola, Locika případně princezna Sofie. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, piráti, lokomotiva s vagónky, astronaut a plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou bagety.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů