Nejoblíbenější


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bageta k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem bageta k obarvování pro malé caparty. Omalovánka bageta je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, Jídlo, k tisku, obrázek, k vytištění, k vybarvení, online, Bageta, pro děti, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bageta k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s bagetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, pera, tužky, pastelky či akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek bageta lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bagetou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskové tužky, pera nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, rostliny, druhy automobilů a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, květiny nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Brawl stars, Indiana Jones, Madagaskar, Shrek případně Sněhurka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna, čert, Santa Klaus a plachetnice. Nechť vám omalovánka s bagetou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů