Nejoblíbenější


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bageta k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem bageta k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka bageta je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zadarmo, vymalovánky, omalovánka, Bageta, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, Jídlo, online, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Bageta k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s bagetou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, fixky, křídy, uhly a pastelky. Možností je dnes pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Obrázek bageta lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bagetou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. uhlíky, fixky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, různá zvířata a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různé kytky nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Ferda mravenec, Budulínek, Diddl nebo také Adiboo. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, sněhulák, Santa Klaus, vláček anebo raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou bagety.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů