Top omalovánky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Člověk zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Člověk k vybarvování pro učitelky. Omalovánka Člověk je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Člověk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Člověk - A5            Omalovánka - Člověk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Člověk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, domalovánky, dětské obrázky, omalovánky, omalovánka, online, k vytisknutí, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, Člověk, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Člověk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Člověkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pera, akrylové barvy, fixky případně tužky. Potřeb na malování je pro slečny k dispozici ohromující množství. Obrázek Člověk lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Člověkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například temperové barvy, pera anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, druhy sportů a pochopitelně i Člověk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, hudební nástroje či různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy panenka Winx, Princezna a žabák, Kocour Garfield, Pixel art a Chuggington. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, dinosauři, psi, draci a Popeláři. Ať omalovánka Člověk přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů