Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Člověk k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Člověk k obarvování pro tatínky. Omalovánka Člověk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Člověk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Člověk - A5            Omalovánka - Člověk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Člověk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k tisku, ke stažení, online, omalovánky, ke stáhnutí, pro děti, obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zdarma, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Člověk k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Člověkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, akrylové barvy, pera, olejové pastely a temperové barvy. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Člověk lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Člověkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhlíky, akrylové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Člověk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, květiny a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Grinch, U nás na farmě, Jak vycvičit draka, Harley Quinn a nebo Indiana Jones. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, princezna a princ, princezna, slon nebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Člověku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů