Top šest


Obrázek štěněte

Omalovánka tenistky

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Člověk k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Člověk k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka Člověk je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Člověk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Člověk - A5            Omalovánka - Člověk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Člověk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, pro děti, online, obrázek, vymalovánky, obrázky, Lidé, omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytisknutí, ke stažení, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Člověk k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Člověkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tužky, voskové tužky, křídy a voskovky. Pomůcek na malování je pro dospělé vskutku mnoho. Omalovánku Člověk lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Člověkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, čas nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i Člověk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, lidské profese anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Království lesních strážců, Kim Possible, Krtek, Jak vycvičit draka nebo Hannah Montana. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme k uložení jsou: kočka, auto, dinosauři, lokomotiva či loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Člověk.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů