Nejvyhledávanější


ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Člověk zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Člověk ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka Člověk je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Člověk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Člověk - A5            Omalovánka - Člověk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Člověk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, obrázky, Lidé, ke stažení, ke stáhnutí, vymalovánky, pro děti, omalovánka, Člověk, k vytištění, zdarma, k tisku, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Člověk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Člověkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tempery, křídy, fixy nebo grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Člověk lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Člověkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. olejové pastely, tempery nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i Člověk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, květiny či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Stašpytlík, Naruto, Ratatouille, Bugs Bunny anebo Holly Hobbie. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: vláček, auto, princezna, auta a nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Člověkem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů