Výběr omalovánek


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Člověk k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Člověk k obarvování pro chlapečky. Omalovánka Člověk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Člověk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Člověk - A5            Omalovánka - Člověk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Člověk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Člověk, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázky, Lidé, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Člověk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Člověkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, umělecké tužky, pastelové tužky a uhly. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Obrázek Člověk lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Člověkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pera a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, písmenka a pochopitelně i Člověk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířátka nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Lego příběh, Aladin, Paw patrol, Asterix a Obelix či Pejsek a kočička. Je však složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, draci, dinosauři, kočka a nebo princezna a princ. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Člověku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů