Doporučené


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Člověk k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Člověk k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka Člověk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Člověk - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Člověk - A5            Omalovánka - Člověk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Člověk patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, online, omalovánky, k vytištění, obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, zadarmo, ke stažení, k vybarvení, vymalovánky, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Člověk k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Člověkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, tempery, propisovací tužky, uhly a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Člověk lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Člověkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, tempery případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, jídla a pochopitelně i Člověk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, sporty či lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Letopisy Narnie, Medvídek Pú, Medvědí bratři, Lion King nebo také Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, plachetnice, houby, vláček nebo též loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Člověk.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů