Nejhledanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kočička zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem kočička k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka kočička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, k vytištění, obrázky, pro děti, ke stažení, online, k vybarvení, Kočička, k tisku, zdarma, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kočička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kočičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, temperové barvy, vodové barvy, umělecké tužky nebo též voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku kočička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kočičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. křídy, temperové barvy anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, zvířata a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bratz panenky, Superčarodějnice, Pixel art, Na vlásku nebo Lego příběh. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, astronaut, princezna a princ, psi a traktor. Ať omalovánka kočička přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů