Nej pět


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka kočička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kočička k vybarvení pro děti. Omalovánka kočička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, zadarmo, Kočička, k vytisknutí, obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, vymalovánky, k vybarvení, pro děti, zdarma, dětské obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Kočička k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kočičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, temperové barvy, voskovky či fixky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kočička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kočičkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, vodové barvy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, hudební nástroje a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lego příběh, Tarzan, Ratatouille, Ninjago a nebo Flintstoneovi. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, draci, Santa Klaus, astronaut nebo též Popeláři. Ať vám omalovánka kočička přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů