Výběr omalovánek


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kočička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kočička k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka kočička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, k vytištění, Zvířata, k vybarvení, obrázek, k tisku, zdarma, Kočička, obrázky, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kočička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kočičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, pastelové tužky, akrylové barvy a nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kočička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kočičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, temperové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Teletubbies, Bugs Bunny, Hot Wheels, Anna a Elsa nebo též Pat a Mat. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, astronaut, vláček nebo také miminko. Nechť vám omalovánka s kočičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů