Nejhledanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kočička zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem kočička k vybarvování pro malé děti. Omalovánka kočička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázky, Zvířata, obrázek, Kočička, k vytištění, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kočička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kočičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, uhlíky, temperové barvy a zvýrazňovače. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kočička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kočičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, olejové pastely nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel anebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pan Včelka, Madagaskar, Teletubbies, Budulínek a Pixel art. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, piráti, auto, princezna a princ či slon. Nechť omalovánka s kočičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů