Doporučené


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka králíka k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kočička k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem kočička k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka kočička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, omalovánky, pro děti, omalovánka, elektronické omalovánky, zdarma, dětské obrázky, obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, domalovánky, ke stažení, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Kočička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kočičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, tempery, fixy, temperové barvy případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kočička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kočičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířata, květiny a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anime, Zhu Zhu Pets, Požárník Sam, Lego příběh nebo též Diddl. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, hasiči, pes, plachetnice nebo také sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kočička.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů