Doporučené


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kočička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kočička k omalování pro předškoláky. Omalovánka kočička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Kočička, obrázek, zdarma, k vytisknutí, online, ke stažení, Zvířata, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kočička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kočičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, pera, akrylové barvy případně uhlíky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kočička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kočičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, temperové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel anebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Lion King, Superčarodějnice, Tlapková patrola a Pat a Mat. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, raketa, kočka a nebo piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kočička.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů