Top obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kočička zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná kočička k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka kočička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Kočička, k vytištění, Zvířata, k vytisknutí, pro děti, obrázky, k tisku, obrázek, online, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Kočička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s kočičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, zvýrazňovače, uhlíky a nebo tempery. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kočička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kočičkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, grafitové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, kytky a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shrek, Rumcajs, Equestria Girls, Avatar nebo také Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, Popeláři, dinosauři, traktor a psi. Věříme, že se vám obrázek kočičky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů