Doporučujeme


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kočička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kočička k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka kočička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kočička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kočička - A5            Omalovánka - Kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Kočička, Zvířata, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k tisku, zdarma, online, k vytisknutí, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Kočička k vytištění pro děti

Omalovánka s kočičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, zvýrazňovače, pastelky, olejové pastely anebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kočička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kočičkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, zvýrazňovače a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Locika, Adiboo, Hello Kitty, Mimoni nebo Pocahontas. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: hasiči, drak, traktor, pes či dinosauři. Užijte si omalovánku kočičky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů