Doporučené


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka mořská panna k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem mořská panna k vybarvování pro děti. Omalovánka mořská panna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mořská panna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mořská panna - A5            Omalovánka - Mořská panna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořská panna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, zdarma, pro děti, omalovánka, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, online, zadarmo, ke stažení, Pohádky, ke stáhnutí, Mořská panna

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mořská panna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mořskou pannou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, pastelové tužky, grafitové tužky případně voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku mořská panna lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mořskou pannou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, temperové barvy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i mořskou pannu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Bob a Bobek, Lví hlídka, Johnny Bravo či Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: pes, astronaut, psi, kočka anebo draci. Věříme, že se vám obrázek mořské panny bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů