Top pět


Omalovánka budovy k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mořská panna zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená mořská panna k omalování pro malé děti. Omalovánka mořská panna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mořská panna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mořská panna - A5            Omalovánka - Mořská panna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořská panna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, elektronické omalovánky, Pohádky, k tisku, obrázek, k vytisknutí, online, ke stáhnutí, zadarmo, obrázky, pro děti, Mořská panna, vymalovánky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mořská panna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mořskou pannou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, propisovací tužky, tempery či zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro slečny vskutku velmi mnoho. Obrázek mořská panna lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mořskou pannou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, vodové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, sporty a pochopitelně i mořskou pannu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, čísla a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Šmoulové, Pejsek a kočička, Kocour Garfield, Medvídek Pú anebo Roblox. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, princezna, mašinka, pes případně liška. Nechť vám omalovánka s mořskou pannou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů