Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mořská panna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem mořská panna k vybarvování pro holky. Omalovánka mořská panna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mořská panna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Mořská panna - A5            Omalovánka - Mořská panna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořská panna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, online, ke stažení, omalovánky, ke stáhnutí, Pohádky, k vytisknutí, Mořská panna, obrázky, pro děti, k tisku, omalovánka, obrázek, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mořská panna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s mořskou pannou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, pastelové tužky, tempery a uhly. Možností je pro větší děti k dispozici celá škála. Obrázek mořská panna lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s mořskou pannou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, voskovky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, lidské profese, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i mořskou pannu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, různá zvířata a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Flintstoneovi, Equestria Girls, Zvonilka nebo také Avengers. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: princezna, houby, dinosauři, drak případně miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mořskou pannou.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů