Doporučené


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mořská panna zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná mořská panna k obarvování pro nejmenší. Omalovánka mořská panna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mořská panna - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mořská panna - A5            Omalovánka - Mořská panna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořská panna patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, ke stažení, online, obrázky, Mořská panna, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, zdarma, Pohádky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Mořská panna k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s mořskou pannou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelové tužky, uhly, pera či tempery. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku mořská panna lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mořskou pannou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixky, pastelové tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i mořskou pannu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, rostliny a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Pinocchio, Kniha džunglí, Sněhurka, Popelka a Kuře Calimero. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: liška, vláček, lokomotiva, astronaut nebo také princezna. Věříme, že se vám obrázek mořské panny bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů