Nejhledanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka afričan k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem afričan k obarvování pro seniory. Omalovánka afričan je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričan - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Afričan - A5            Omalovánka - Afričan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričan patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytištění, pro děti, obrázky, k vybarvení, Lidé, Afričan, zdarma, online, zadarmo, k vytisknutí

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Afričan k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s afričanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, uhly, grafitové tužky, voskové tužky a nebo pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku afričan lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s afričanem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. fixy, uhly nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, zvířátka a pochopitelně i afričan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, různá zvířata a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Ratatouille, Ferda mravenec, Gormiti a Panenka Barbie. Je však velmi náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, lokomotiva s vagónky, houby nebo drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s afričanem líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů