Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka afričan zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná afričan k omalování pro chlapečky. Omalovánka afričan je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Afričan - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Afričan - A5            Omalovánka - Afričan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričan patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázek, domalovánky, k vytištění, Afričan, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, obrázky, dětské obrázky, omalovánky, ke stažení

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Afričan k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s afričanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, propisovací tužky, grafitové tužky nebo také fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky fakt mnoho Obrázek afričan lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s afričanem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, olejové pastely a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i afričan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata nebo též písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy IronMan, Šmoulové, Dragon Ball Z, Mašinka Tomáš a Aladin. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které zde máme k uložení jsou: auta, hasiči, raketa, dinosauři nebo slon. Užijte si omalovánku afričanu, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů