Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka afričan k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem afričan ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka afričan je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Afričan - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Afričan - A5            Omalovánka - Afričan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričan patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, online, pro děti, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, k tisku, omalovánka, Afričan, obrázek, dětské obrázky, Lidé

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Afričan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s afričanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskové tužky, fixky, uhlíky a uhly. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku afričan lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s afričanem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tužky, voskové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, písmena a pochopitelně i afričan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ferda mravenec, Méďa Béďa, Power Strangers, Harry Potter a nebo Adiboo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, čert, loď, vláček nebo také psi. Ať si vaše dítko užije malování afričanu.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů