Doporučujeme


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka afričan zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem afričan k vybarvování pro holčičky. Omalovánka afričan je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Afričan - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Afričan - A5            Omalovánka - Afričan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričan patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, dětské obrázky, vymalovánky, Afričan, Lidé, zadarmo, zdarma, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, online

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Afričan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s afričanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, křídy, fixky, tempery či uhlíky. Malovacích potřeb je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku afričan lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s afričanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, křídy anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i afričan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, rostliny a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Simpsonovi, Paw patrol, Fifi z Květíkova nebo Království lesních strážců. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: psi, raketa, hasiči, sněhulák nebo také auto. Věříme, že se vám obrázek afričanu bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů