Výběr obrázků


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka afričan k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná afričan k omalování pro chlapečky. Omalovánka afričan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričan - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Afričan - A5            Omalovánka - Afričan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričan patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, obrázky, ke stažení, pro děti, obrázek, k tisku, Afričan, Lidé, k vytisknutí, k vybarvení

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Afričan k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s afričanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, zvýrazňovače, pera nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek afričan lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s afričanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, voskové tužky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, zaměstnání a pochopitelně i afričan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, lidské profese nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Prasátko peppa, Duhová nevěsta, Furby, princezna Sofie případně Zhu Zhu Pets. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, kočka, psi, princezna a koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku afričan.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů