Výběr obrázků


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka afričan zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná afričan k obarvení pro malá děcka. Omalovánka afričan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričan - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Afričan - A5            Omalovánka - Afričan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričan patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, obrázky, obrázek, k vybarvení, Lidé, omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, Afričan, ke stažení, k vytisknutí, zadarmo

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Afričan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s afričanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, voskovky, křídy, fixy nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku afričan lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s afričanem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tužky, voskovky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i afričan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin či kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Adiboo, Červená Karkulka, U nás na farmě, Teletubbies nebo také Monster High. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, netopýr, astronaut, drak a traktor. Nechť omalovánka s afričanem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů