Nejoblíbenější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem zajíček k obarvování pro ratolesti. Omalovánka zajíček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, obrázky, online, Zvířata, k vybarvení, Zajíček, zdarma, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s zajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, tužky, uhlíky nebo také fixy. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku zajíček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s zajíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, počítač nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, kytky a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, pohádkové postavy a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Simpsonovi, Bambi, Lví král, Princezna Leonora nebo Harry Potter. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: princezna, sněhulák, drak, lokomotiva s vagónky a nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zajíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů