Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem zajíček ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka zajíček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Zvířata, obrázek, zdarma, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Zajíček, k vytisknutí, k tisku, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s zajíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, propisovací tužky, voskovky a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku zajíček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s zajíčkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, lidské profese a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka a nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Zhu Zhu Pets, Hello Kitty, Alf anebo Panenka Barbie. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: auto, auta, netopýr, drak případně liška. Nechť vám omalovánka s zajíčkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů