Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem zajíček k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka zajíček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, Zvířata, online, pro děti, k vybarvení, obrázek, Zajíček, zdarma, k vytisknutí, k tisku, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s zajíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, pera, křídy nebo voskovky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek zajíček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zajíčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, voskové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy automobilů nebo také kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Krtek, Monster High, Tarzan, Anna a Elsa a nebo Rumcajs. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, hasiči, traktor, piráti nebo též pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zajíčkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů