Doporučujeme


Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zajíček zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená zajíček k obarvení pro nejmenší. Omalovánka zajíček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, k vytištění, obrázky, k tisku, k vytisknutí, omalovánky, pro děti, omalovánka, Zvířata, obrázek, elektronické omalovánky, ke stažení, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, olejové pastely, zvýrazňovače a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek zajíček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s zajíčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskovky, křídy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jídla a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Kuře Calimero, Hulk, Minecraft nebo Fifi z Květíkova. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, miminko, draci, psi anebo princezna. Užijte si omalovánku zajíčku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů