Doporučujeme


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zajíček zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem zajíček k vybarvování pro větší děti. Omalovánka zajíček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, omalovánky, omalovánka, pro děti, vymalovánky, k tisku, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, k vybarvení, Zvířata, k vytištění, obrázek, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s zajíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixy, tužky, pera případně temperové barvy. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku zajíček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s zajíčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixy nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, kytky a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Pokémon, Bolt – pes pro každý případ, Včelka Mája, Alenka v říši divů či Madagaskar. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, princezna, auto, loď anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zajíček.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů