Výběr obrázků


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem zajíček k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka zajíček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, online, pro děti, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, Zajíček, k vytištění, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s zajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, voskové tužky, pastelové tužky, křídy a tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku zajíček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s zajíčkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixy, voskové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířata, květiny a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, sporty nebo též různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Budulínek, Včelka Mája, Mickey mouse, Bezzubka a Pan Včelka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, kočka, princezna, auto nebo také liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zajíčkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů