Doporučené


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem zajíček ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka zajíček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Zajíček, k vybarvení, k tisku, Zvířata, zdarma, obrázek, pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, vodové barvy, propisovací tužky nebo voskové tužky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek zajíček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s zajíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, temperové barvy nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, různá zvířata a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Frozen, IronMan, Jak vycvičit draka, Ferda mravenec a nebo U nás na farmě. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, astronaut, Popeláři, vláček anebo miminko. Ať si vaše dítko užije malování zajíčku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů