Nejhledanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka zajíček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem zajíček k vybarvení pro školáky. Omalovánka zajíček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, omalovánky, Zajíček, Zvířata, dětské obrázky, domalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s zajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, propisovací tužky, umělecké tužky, zvýrazňovače a pastelky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku zajíček lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s zajíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. fixky, propisovací tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, čísla, sporty a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, rostliny nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pocahontas, Pinocchio, Kamarád Timmy, Mimoni anebo Ninjago. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, vláček, piráti, traktor a nebo plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zajíčkem.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů