Nej omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem zajíček ke kreslení pro tatínky. Omalovánka zajíček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Zajíček, k vytisknutí, zdarma, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, Zvířata, pro děti, ke stažení, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s zajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelky, olejové pastely, voskové tužky anebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici široká škála. Omalovánku zajíček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s zajíčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. křídy, pastelky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, čísla a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, písmena či druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Pinocchio, Prasátko peppa, Křemílek a Vochomůrka, Ratatouille nebo též Méďa Béďa. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, plachetnice, liška, mašinka případně dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zajíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů