Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem zajíček k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka zajíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, online, pro děti, k tisku, k vytisknutí, Zajíček, k vytištění, zdarma, obrázky, Zvířata, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s zajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, zvýrazňovače, temperové barvy a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek zajíček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s zajíčkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, květiny či sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Krtek, Bugs Bunny, Gormiti, Bořek stavitel nebo též Harry Potter. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, miminko, loď, auto anebo raketa. Nechť vám omalovánka s zajíčkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů