Nejvyhledávanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka zajíček zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem zajíček k omalování pro maminky. Omalovánka zajíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Zajíček, k vytištění, k vytisknutí, domalovánky, Zvířata, pro děti, k vybarvení, obrázek, zadarmo, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Zajíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s zajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, voskovky, temperové barvy nebo též fixy. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici ohromující množství. Omalovánku zajíček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zajíčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku či dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, zvýrazňovače anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířata, zaměstnání a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Kuře Calimero, Furby, Bakugan, Hannah Montana či Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, raketa, dinosauři, princezna a nebo princezna. Nechť vám omalovánka s zajíčkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů