Nejhledanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zajíček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená zajíček k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka zajíček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíček - A5            Omalovánka - Zajíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, online, k tisku, ke stažení, obrázky, Zvířata, Zajíček, k vytištění, pro děti, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Zajíček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s zajíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pera, grafitové tužky, uhlíky případně tempery. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku zajíček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s zajíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pera nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, zvířata a pochopitelně i zajíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různá zvířátka nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Ninjago, Jak vycvičit draka, Sněhurka, Plants vs. Zombies nebo Spiderman. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, pes, miminko, mašinka a nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zajíček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů