Nejlepší


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 24 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Kniha Exodus 24 k omalování pro malé caparty. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Kniha Exodus 24, obrázek, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k tisku, online, ke stažení, zdarma, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Kniha Exodus 24 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, vodové barvy, olejové pastely a křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 24 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 24 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, fixy nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy automobilů, jídla a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zvířátka či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Indiana Jones, Avatar, Na vlásku a Lví král. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, čert, houby, mašinka a nebo kočka. Nechť vám omalovánka s Kniha Exodus 24 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů