Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 24 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Kniha Exodus 24 k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, ke stažení, omalovánky, obrázky, zadarmo, k vytisknutí, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, zdarma, domalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 24 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, pastelky, temperové barvy, pera a nebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky vskutku velmi mnoho. Obrázek Kniha Exodus 24 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 24 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata či zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Power Strangers, Lví král, Batman, Hledá se Nemo nebo také Na vlásku. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: princezna, auto, vláček, lokomotiva s vagónky nebo též raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kniha Exodus 24.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů