Nejstahovanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 24 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Kniha Exodus 24 k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vytištění, k vybarvení, obrázky, online, ke stažení, k tisku, Bible a křesťanství, Kniha Exodus 24, pro děti

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 24 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, pastelové tužky, propisovací tužky nebo také grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Obrázek Kniha Exodus 24 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Kniha Exodus 24 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixky, voskové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, sporty a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Krteček, Sněhurka, Madagaskar, Ratatouille či Pan Včelka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: piráti, princezna, auta, loď anebo raketa. Nechť omalovánka s Kniha Exodus 24 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů