Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 24 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem Kniha Exodus 24 k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Kniha Exodus 24, online, zdarma, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, Bible a křesťanství, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k tisku

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 24 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, fixy, voskové tužky, křídy či umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Exodus 24 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 24 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Budulínek, Bambi, Kačer Donald, Křemílek a Vochomůrka nebo také Paw patrol. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme k uložení jsou: piráti, auta, loď, psi nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Kniha Exodus 24.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů