Top omalovánky


Obrázek raketoplánu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 24 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Kniha Exodus 24 k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k tisku, obrázky, pro děti, k vytištění, Kniha Exodus 24, k vybarvení, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 24 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, grafitové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače anebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek Kniha Exodus 24 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 24 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tužky, grafitové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, jídla a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Batman, Včelka Mája, Rumcajs, Příběh hraček a nebo Bugs Bunny. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, auta, kočka či princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku Kniha Exodus 24.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů