Nej obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Exodus 24 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Kniha Exodus 24 k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, Bible a křesťanství, Kniha Exodus 24, obrázky, online, zdarma, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 24 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, pastelky, tužky případně temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek Kniha Exodus 24 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Kniha Exodus 24 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jídla, různé kytky a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, dopravní prostředky nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy princezna Sofie, Kuře Calimero, Červená Karkulka, Plants vs. Zombies a nebo Power Strangers. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, kočka, dinosauři, miminko nebo auto. Užijte si omalovánku Kniha Exodus 24, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů