Doporučené


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 24 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem Kniha Exodus 24 ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, k vybarvení, omalovánky, zdarma, obrázek, Bible a křesťanství, zadarmo, k tisku, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánka

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Kniha Exodus 24 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, fixky, grafitové tužky, křídy nebo též umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku Kniha Exodus 24 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 24 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. fixy, fixky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků anebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Požárník Sam, Angelína balerína, Kačer Donald, Angry birds a nebo Princezna Leonora. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, miminko, princezna, koně nebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Exodus 24.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů