Doporučené


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 24 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Kniha Exodus 24 k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 24 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 24 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 24 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 24 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, pro děti, zdarma, ke stažení, obrázek, obrázky, Bible a křesťanství, Kniha Exodus 24, k vytištění, k tisku

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Kniha Exodus 24 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Exodus 24 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, olejové pastely, pastelové tužky, temperové barvy a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 24 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 24 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, olejové pastely nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, kytky a pochopitelně i Kniha Exodus 24 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy My little pony, Požárník Sam, Zootropolis, Harley Quinn případně Krtek. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, koně, mašinka, vláček a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Exodus 24.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů