Nej obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem létající talíř k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka létající talíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, zdarma, online, Vesmír, ke stažení, pro děti, Létající talíř, k tisku, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s létajícím talířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, uhlíky, křídy, tempery nebo též voskové tužky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku létající talíř lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s létajícím talířem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, uhlíky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, dopravní prostředky a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Shrek, Ledové království, Hello Kitty, Roblox či Simpsonovi. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, sněhulák, čert, psi a astronaut. Ať vám omalovánka létající talíř přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů