Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem létající talíř k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka létající talíř je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, zdarma, ke stažení, online, pro děti, obrázky, k tisku, Vesmír, obrázek, Létající talíř

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s létajícím talířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, křídy a tužky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku létající talíř lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s létajícím talířem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, umělecké tužky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, čísla, druhy sportů a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířata anebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Princezna Leonora, Brawl stars, Duhová nevěsta a nebo Astroboy. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: auta, auto, piráti, loď a lokomotiva. Ať vám omalovánka létající talíř přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů