Top pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná létající talíř k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka létající talíř je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Létající talíř, Vesmír, online, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázky, obrázek, ke stažení, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Létající talíř k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s létajícím talířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, tempery, uhly nebo též umělecké tužky. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Obrázek létající talíř lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s létajícím talířem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, pastelky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, různé kytky či zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Krteček, Fortnite, panenka Winx, Doba ledová anebo Lví král. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: houby, astronaut, slon, pes případně kočka. Ať vám omalovánka létající talíř přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů