Top obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka létající talíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem létající talíř k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka létající talíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Létající talíř, ke stažení, Vesmír, dětské obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zadarmo, obrázky, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s létajícím talířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, voskové tužky, temperové barvy nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku létající talíř lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s létajícím talířem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. fixy, zvýrazňovače a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, kytky a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Šmoulové, Chuggington, Pinocchio a Kung Fu Panda. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: princezna, kočka, auto, traktor nebo též loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou létající talíř.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů