Nejlepší


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka létající talíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem létající talíř k obarvování pro maminky. Omalovánka létající talíř je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: domalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, zdarma, ke stažení, online, dětské obrázky, zadarmo, k vytištění, Létající talíř, k vytisknutí, vymalovánky, k tisku, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s létajícím talířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tempery, zvýrazňovače, voskovky či vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku létající talíř lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s létajícím talířem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například křídy, tempery a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, druhy jídel a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířata a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Petr Pan, Spiderman, Rexík, Legenda o Mulan nebo Krteček. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, vláček, psi, auta nebo také pes. Užijte si omalovánku létajícího talíře, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů