Výběr obrázků


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná létající talíř k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka létající talíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, Vesmír, k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Létající talíř, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytištění, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Létající talíř k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s létajícím talířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, uhly, fixky, vodové barvy případně uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Omalovánku létající talíř lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s létajícím talířem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhly či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, sporty a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků nebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Equestria Girls, Hledá se Nemo, Fifi z Květíkova a Tarzan. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, houby, princezna, hasiči a princezna. Věříme, že se vám obrázek létajícího talíře bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů