Nej omalovánky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná létající talíř k vybarvení pro holčičky. Omalovánka létající talíř je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, Vesmír, k vytisknutí, zadarmo, ke stažení, vymalovánky, pro děti, k vybarvení, k vytištění, online, obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s létajícím talířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, olejové pastely, zvýrazňovače anebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek létající talíř lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s létajícím talířem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, voskovky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, čísla a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Bambi, Anabela: Vánoční přání, Harley Quinn, Fortnite a Marvel Rocket. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: pes, lokomotiva s vagónky, loď, piráti a kočka. Ať si vaše dítko užije malování létajícího talíře.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů