Nejstahovanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka létající talíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem létající talíř k obarvení pro školáky. Omalovánka létající talíř je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, ke stáhnutí, online, Létající talíř, k vybarvení, pro děti, domalovánky, omalovánka, k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s létajícím talířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, fixy, tempery nebo akrylové barvy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku létající talíř lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s létajícím talířem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, uhlíky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Frozen, Kačer Donald, Aladin, Hello Kitty případně Kamarád Timmy. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, dinosauři, mašinka, draci anebo piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou létající talíř.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů