Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Dětská omalovánka označená létající talíř k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka létající talíř je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, pro děti, zdarma, Vesmír, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Létající talíř, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s létajícím talířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, zvýrazňovače, temperové barvy nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku létající talíř lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s létajícím talířem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, hudební nástroje a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Příběh hraček, Kniha džunglí, Doba ledová nebo též Gormiti. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, raketa, mašinka, draci anebo sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou létajícího talíře.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů