Nejstahovanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka létající talíř k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná létající talíř k vybarvování pro malé děti. Omalovánka létající talíř je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající talíř - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Létající talíř - A5            Omalovánka - Létající talíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající talíř patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, obrázek, pro děti, ke stažení, Vesmír, obrázky, online, k vytištění, zdarma, Létající talíř

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Létající talíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s létajícím talířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, temperové barvy, voskovky nebo také grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce opravdu mnoho. Omalovánku létající talíř lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s létajícím talířem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, uhlíky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i létající talíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivá zvířata nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Kim Possible, Chuggington, Popelka a nebo Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: princezna, drak, lokomotiva s vagónky, princezna anebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou létající talíř.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů