Výběr obrázků


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stegosaur k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná stegosaur ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka stegosaur je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stegosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stegosaur - A5            Omalovánka - Stegosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stegosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, k vybarvení, online, obrázky, Stegosaur, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stegosaur k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s stegosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače a voskovky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku stegosaur lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s stegosaurem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pastelové tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i stegosaur :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, sporty nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Ninjago, Plants vs. Zombies, Madagaskar, Roblox či Harry Potter. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: raketa, loď, liška, lokomotiva s vagónky a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou stegosaur.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů