Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka stegosaur k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem stegosaur k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka stegosaur je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stegosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stegosaur - A5            Omalovánka - Stegosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stegosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánky, obrázek, ke stažení, Stegosaur, ke stáhnutí, obrázky, domalovánky, vymalovánky, k vytisknutí, k tisku, online, zadarmo, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stegosaur k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s stegosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, fixy, voskové tužky nebo také temperové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku stegosaur lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s stegosaurem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelky, tempery či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, květiny a pochopitelně i stegosaur :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, rostliny nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bambi, U nás na farmě, Littlest Pet Shop, Čaroděj Modromír a Rio. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: kočka, miminko, piráti, netopýr anebo raketa. Užijte si omalovánku stegosaura, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů