Top obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stegosaur k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená stegosaur ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka stegosaur je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stegosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Stegosaur - A5            Omalovánka - Stegosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stegosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, k vytisknutí, Zvířata, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, obrázky, Stegosaur, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stegosaur k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s stegosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskové tužky, grafitové tužky, křídy případně fixy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek stegosaur lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s stegosaurem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například akrylové barvy, voskové tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i stegosaur :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, kytky a písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Batman, Alf, Blesk McQueen a Bambi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: pes, netopýr, čert, princezna a princ či astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku stegosaura.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů