Výběr omalovánek


Omalovánka Rakety určená k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stegosaur k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná stegosaur k vybarvování pro ženy. Omalovánka stegosaur je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stegosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Stegosaur - A5            Omalovánka - Stegosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stegosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, obrázky, Stegosaur, Zvířata, online, ke stažení, zdarma, k vytištění, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stegosaur k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s stegosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, tužky, akrylové barvy, tempery či fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku stegosaur lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s stegosaurem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, peníze nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, druhy sportů a pochopitelně i stegosaur :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, lidské profese nebo také sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Požárník Sam, Spiderman, Bratz panenky, Gormiti nebo též Kamarád Timmy. Je ale složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, draci, sněhulák, Popeláři nebo astronaut. Ať omalovánka stegosaur přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů