Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná kosmická raketa k omalování pro dospělé. Omalovánka kosmická raketa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Kosmická raketa, obrázky, k tisku, obrázek, online, zdarma, pro děti, Vesmír, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kosmickou raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, uhlíky, vodové barvy a nebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici celá škála. Omalovánku kosmická raketa lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kosmickou raketou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pera, pastelové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Superman, Toy Story, Hledá se Dory, Hledá se Nemo anebo Spiderman. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, vláček, koně, miminko a plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování kosmické rakety.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů