Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená kosmická raketa k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka kosmická raketa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vybarvení, online, ke stažení, k vytisknutí, Vesmír, Kosmická raketa, k tisku, obrázek, obrázky, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kosmickou raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tužky, vodové barvy, křídy nebo grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kosmická raketa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kosmickou raketou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek nebo také květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Avatar, Tlapková patrola, Kniha džunglí anebo Harry Potter. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, auta, sněhulák, raketa nebo též Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kosmická raketa.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů