Nej omalovánky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická raketa k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kosmická raketa k vybarvení pro maminky. Omalovánka kosmická raketa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Kosmická raketa, domalovánky, k tisku, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kosmická raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, křídy, tužky nebo také pera. Pomůcek na malování je pro kluky vskutku velmi mnoho. Obrázek kosmická raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou raketou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, pastelové tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy rostlin, kytky a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, čísla a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Roblox, pes Pluto, Kamarád Timmy, Kouzelná beruška a černý kocour případně Elena z Avaloru. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, Popeláři, pes, dinosauři a psi. Nechť omalovánka s kosmickou raketou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů