Nejoblíbenější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmická raketa k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kosmická raketa k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka kosmická raketa je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Kosmická raketa, k vytištění, zadarmo, online, omalovánka, pro děti, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, zdarma, k tisku, omalovánky, Vesmír, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhly, pastelky, vodové barvy a pera. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku kosmická raketa lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kosmickou raketou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, uhly a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, rostliny a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata nebo též květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Super Mario, H2O: Stačí přidat vodu, pes Pluto anebo Ice Age. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tu máme k uložení jsou: draci, piráti, princezna, auta případně lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kosmická raketa.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů