Top omalovánky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka kosmická raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kosmická raketa k omalování pro malé děti. Omalovánka kosmická raketa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, zadarmo, Vesmír, k tisku, k vybarvení, omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, omalovánka, dětské obrázky, k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, Kosmická raketa

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, umělecké tužky, propisovací tužky nebo pastelky. Potřeb na malování je pro starší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek kosmická raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou raketou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tempery, olejové pastely případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, dopravní prostředky a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, zaměstnání a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Lion King, Elena z Avaloru, Locika nebo také Hledá se Nemo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: kočka, Santa Klaus, hasiči, Popeláři a houby. Ať si vaše dítko užije malování kosmické rakety.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů