Výběr obrázků


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená kosmická raketa k omalování pro kluky. Omalovánka kosmická raketa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stáhnutí, vymalovánky, omalovánka, obrázky, online, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, pro děti, Vesmír, k tisku, elektronické omalovánky, Kosmická raketa, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy, křídy či olejové pastely. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kosmická raketa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou raketou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, zvýrazňovače anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hello Kitty, Grinch, Myška Minie, Kuře Calimero nebo Gormiti. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, čert, koně, netopýr a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek kosmické rakety bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů