Nejstahovanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem kosmická raketa ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka kosmická raketa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k tisku, k vytištění, Vesmír, obrázky, Kosmická raketa, k vybarvení, obrázek, online, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kosmickou raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, uhlíky, tužky a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kosmická raketa lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kosmickou raketou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pera, olejové pastely nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, květiny a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Frozen, Červená Karkulka, Bratz panenky, Roblox a Popelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: draci, piráti, slon, princezna či houby. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka kosmické rakety bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů