Nejhledanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmická raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená kosmická raketa k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka kosmická raketa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Kosmická raketa, k vybarvení, ke stáhnutí, zadarmo, domalovánky, k vytisknutí, pro děti, omalovánka, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, obrázek, zdarma, Vesmír

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, propisovací tužky, olejové pastely a uhlíky. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku kosmická raketa lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kosmickou raketou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, voskové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Ninjago, Lion King, Na vlásku nebo také Princezna Leonora. Je však problematické je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, sněhulák, netopýr nebo princezna. Nechť vám omalovánka s kosmickou raketou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů