Nej obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem kosmická raketa k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka kosmická raketa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Kosmická raketa, obrázek, k vytištění, ke stažení, k tisku, zdarma, Vesmír, k vybarvení, k vytisknutí, online, pro děti, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, voskovky, pastelky, propisovací tužky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek kosmická raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kosmickou raketou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tempery, voskovky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, písmena případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Pocahontas, Angry birds, Shimmer a Shine nebo též Křemílek a Vochomůrka. Je ale nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, psi, Popeláři, vláček a nebo lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka kosmická raketa přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů