Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem kosmická raketa k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka kosmická raketa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k tisku, Vesmír, pro děti, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Kosmická raketa, online, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická raketa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmickou raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, temperové barvy, pastelky anebo olejové pastely. Možností je dnes pro kluky i holky fakt mnoho Obrázek kosmická raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou raketou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různá zvířátka a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Teletubbies, Budulínek, Kim Possible, Krtek nebo také Bakugan. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, princezna, loď, draci a nebo traktor. Nechť omalovánka s kosmickou raketou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů