Nej obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka kosmická raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kosmická raketa k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka kosmická raketa je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická raketa - A5            Omalovánka - Kosmická raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Kosmická raketa, ke stažení, obrázek, online, pro děti, Vesmír, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kosmická raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kosmickou raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, vodové barvy, olejové pastely, tužky anebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kosmická raketa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kosmickou raketou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixy, vodové barvy nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i kosmickou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, pohádkové postavy a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Asterix a Obelix, Aladin, pes Pluto případně Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, astronaut, piráti, princezna a vláček. Ať si vaše dítě užije omalovánku kosmické rakety.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů