Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka panova flétna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem panova flétna k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka panova flétna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Panova flétna - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Panova flétna - A5            Omalovánka - Panova flétna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Panova flétna patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Hudba, obrázek, online, k vybarvení, Panova flétna, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, zdarma, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Panova flétna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s panovou flétnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, vodové barvy, tužky, temperové barvy nebo křídy. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku panova flétna lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s panovou flétnou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, vodové barvy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i panovu flétnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Spongebob, Křemílek a Vochomůrka, Hot Wheels, Šmoulové nebo též Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: miminko, psi, princezna, raketa nebo také vláček. Nechť vám omalovánka s panovou flétnou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů