Výběr obrázků


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka panova flétna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem panova flétna ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka panova flétna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Panova flétna - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Panova flétna - A5            Omalovánka - Panova flétna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Panova flétna patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, obrázek, Panova flétna, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázky, k vybarvení, zdarma, Hudba, k vytištění, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Panova flétna k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s panovou flétnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, fixy, tempery anebo akrylové barvy. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Obrázek panova flétna lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s panovou flétnou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, zaměstnání a pochopitelně i panovu flétnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Spongebob, Aladin, Princezna Leonora a Pocahontas. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, liška, princezna, koně a nebo lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek panovy flétny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů