Nejlepší


Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka samuel 12 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem Samuel 12 k vybarvování pro slečny. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 24:1-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 12 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 12 - A5            Omalovánka - Samuel 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, Bible a křesťanství, k vytisknutí, ke stažení, online, dětské obrázky, zadarmo, vymalovánky, domalovánky, k tisku, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 12 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Samuel 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, olejové pastely, pastelové tužky a křídy. Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku Samuel 12 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Samuel 12 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, temperové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i Samuel 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy automobilů či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Křemílek a Vochomůrka, Shimmer a Shine, Mickey mouse případně Včelka Mája. Je ale velmi náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, liška, pes, kočka nebo též houby. Ať vám omalovánka Samuel 12 přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů