Nej omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka samuel 12 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem Samuel 12 k obarvování pro předškolní děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 24:1-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 12 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 12 - A5            Omalovánka - Samuel 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, omalovánka, zadarmo, k vybarvení, zdarma, Samuel 12, omalovánky, domalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázek, pro děti, k tisku, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 12 k vytištění pro děti

Omalovánka s Samuel 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, olejové pastely, tužky nebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Samuel 12 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 12 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tempery, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i Samuel 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Spiderman, Brawl stars, Madagaskar, Chuggington nebo také Lego. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: slon, kočka, auta, psi či princezna. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Samuel 12 bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů