Nejoblíbenější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka samuel 12 k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Samuel 12 k obarvení pro dívky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 24:1-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 12 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 12 - A5            Omalovánka - Samuel 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, vymalovánky, dětské obrázky, zadarmo, k vytisknutí, ke stažení, domalovánky, ke stáhnutí, pro děti, Bible a křesťanství, Samuel 12, k vybarvení, omalovánky, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 12 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, fixy, pera případně uhly. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici ohromné množství. Obrázek Samuel 12 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Samuel 12 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pastelky, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jídla, zaměstnání a pochopitelně i Samuel 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Pinocchio, Gumídci, Křemílek a Vochomůrka, Krtek a Plants vs. Zombies. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, raketa, lokomotiva s vagónky, plachetnice nebo též čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Samuel 12.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů