Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka samuel 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Samuel 12 k omalování pro malé děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 24:1-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 12 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Samuel 12 - A5            Omalovánka - Samuel 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, k tisku, online, zdarma, Samuel 12

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 12 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Samuel 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixky, pera, voskovky a olejové pastely. Možností je pro holky i kluky vskutku mnoho. Omalovánku Samuel 12 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Samuel 12 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Samuel 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků či jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Kim Possible, Madagaskar, Toy Story nebo Spongebob. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: astronaut, kočka, draci, liška a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Samuel 12.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů