Top pět


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka samuel 12 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Samuel 12 ke kreslení pro naše ratolesti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 24:1-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 12 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Samuel 12 - A5            Omalovánka - Samuel 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, online, Samuel 12, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, zdarma, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 12 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Samuel 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, pastelky, fixy nebo též grafitové tužky. Možností je dnes pro ratolesti vskutku mnoho. Obrázek Samuel 12 lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 12 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, zvýrazňovače nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i Samuel 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Sněhurka, Ferda mravenec, Indiana Jones, Tom a Jerry nebo také Equestria Girls. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: dinosauři, čert, kočka, slon či mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku Samuel 12.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů