Top obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka samuel 12 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Samuel 12 k obarvení pro starší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 24:1-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 12 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Samuel 12 - A5            Omalovánka - Samuel 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, Bible a křesťanství, obrázek, k vybarvení, Samuel 12, online, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, k tisku, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 12 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Samuel 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, fixy, grafitové tužky, voskovky nebo též voskové tužky. Možností je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Samuel 12 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Samuel 12 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například pastelky, fixy a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, různé kytky a pochopitelně i Samuel 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy jídel a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Stašpytlík, Ferda mravenec, Indiana Jones, Fortnite nebo Bezzubka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: netopýr, princezna a princ, auta, dinosauři nebo také princezna. Ať si vaše dítko užije malování Samuel 12.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů