Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka samuel 12 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Samuel 12 k obarvování pro nejmenší děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 24:1-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 12 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 12 - A5            Omalovánka - Samuel 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, online, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, Samuel 12, pro děti, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 12 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Samuel 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, voskovky, umělecké tužky, pastelové tužky a pera. Možností je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek Samuel 12 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 12 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, voskovky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i Samuel 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, dopravní prostředky nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Budulínek, Hello Kitty, princezna Sofie a Anna a Elsa. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, houby, čert, Popeláři a auto. Nechť vám omalovánka s Samuel 12 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů