Výběr obrázků


Obrázek psa k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ohýnek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ohýnek k omalování pro předškolní děti. Omalovánka ohýnek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohýnek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohýnek - A5            Omalovánka - Ohýnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohýnek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, obrázek, domalovánky, k tisku, zadarmo, dětské obrázky, Ohýnek, k vytisknutí, vymalovánky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, ke stáhnutí, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ohýnek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ohýnkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, pastelky, tempery a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Obrázek ohýnek lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ohýnkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, zvýrazňovače anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, jídla a pochopitelně i ohýnek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Želvy Ninja, Zvonilka, princezna Sofie či Sněhurka. Je však náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, houby, koně, čert a princezna a princ. Ať omalovánka ohýnek přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů