Top šest


Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ohýnek k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem ohýnek k omalování pro maminky. Omalovánka ohýnek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohýnek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ohýnek - A5            Omalovánka - Ohýnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohýnek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, online, omalovánky, domalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázky, Ostatní, k vytištění, zadarmo, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Ohýnek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ohýnkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, křídy, uhlíky nebo též grafitové tužky. Možností je pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku ohýnek lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ohýnkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i ohýnek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy automobilů nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Šmoulové, Superman, Lego příběh, Harry Potter a Zhu Zhu Pets. Je ale nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: loď, princezna, miminko, houby nebo také raketa. Ať omalovánka ohýnek přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů