Nej pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohýnek k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem ohýnek k obarvení pro puberťáky. Omalovánka ohýnek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ohýnek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohýnek - A5            Omalovánka - Ohýnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohýnek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, domalovánky, Ohýnek, k vybarvení, pro děti, obrázek, k tisku, omalovánka, ke stažení, zdarma, vymalovánky, obrázky, online, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Ohýnek k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s ohýnkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, vodové barvy, fixky, grafitové tužky a voskové tužky. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ohýnek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ohýnkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, vodové barvy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ohýnek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy automobilů nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Alf, Equestria Girls, Křemílek a Vochomůrka, Prasátko peppa a nebo Monster High. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme k uložení jsou: auto, mašinka, vláček, sněhulák či auta. Užijte si omalovánku ohýnku, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů