Top omalovánky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená kytička k obarvování pro naše milé prcky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, zdarma, pro děti, Květiny, Kytička, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kytičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, olejové pastely, pera a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek kytička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kytičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například umělecké tužky, křídy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, sporty a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Pocahontas, Aladin, Monster High, Bakugan anebo Na vlásku. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, draci, čert, lokomotiva a slon. Ať si vaše dítko užije malování kytičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů