Nejstahovanější


Obrázek psa k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kytička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem kytička k omalování pro školáky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, ke stažení, zadarmo, zdarma, ke stáhnutí, obrázky, k tisku, dětské obrázky, Květiny, k vytisknutí, Kytička, k vytištění, vymalovánky, elektronické omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kytičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, voskovky, tempery, pastelové tužky nebo také vodové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek kytička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s kytičkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, voskovky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Popelka, Myška Minie, Dragon Ball Z, Bolt – pes pro každý případ anebo Medvědí bratři. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, Popeláři, liška, miminko nebo princezna. Ať omalovánka kytička přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů