Výběr omalovánek


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kytička k omalování pro děti. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánka, Kytička, vymalovánky, obrázek, zadarmo, elektronické omalovánky, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, omalovánky, obrázky, Květiny

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kytičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, voskovky, olejové pastely, fixy a nebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku kytička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kytičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, čas případně počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskové tužky, voskovky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, druhy sportů a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy jídel nebo také zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Among Us, Ferda mravenec, Hulk případně Minecraft. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, princezna a princ, houby, auto a loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kytička.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů