Nej pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná kytička k vybarvení pro holky i kluky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, pro děti, Květiny, k vybarvení, k vytištění, Kytička, obrázek, k tisku, ke stažení, online, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kytičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, voskovky, tužky nebo též temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek kytička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kytičkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. zvýrazňovače, tempery či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Včelka Mája, Červená Karkulka, Sněhurka a nebo Tlapková patrola. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: draci, plachetnice, sněhulák, pes nebo také vláček. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kytičky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů