Výběr omalovánek


Obrázek skůtru k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem kytička ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, Květiny, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, online, zdarma, Kytička

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kytičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, grafitové tužky, propisovací tužky nebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kytička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kytičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba křídy, uhlíky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, lidské profese případně rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bezzubka, Barbie, Monster high, Harley Quinn a Asterix a Obelix. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, sněhulák, Santa Klaus, traktor či čert. Věříme, že se vám obrázek kytičky bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů