Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem kytička k obarvení pro předškoláky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, obrázek, Kytička, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, online, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kytička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kytičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, temperové barvy, pastelky anebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kytička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kytičkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, vodové barvy nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, jídla, různá zvířata a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Barbie, Mimoni, My little pony, panenka Winx a nebo Duhová nevěsta. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, auta, draci, liška či Santa Klaus. Ať vám omalovánka kytička přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů