Nejhledanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka kytička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem kytička ke kreslení pro dospělé. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: vymalovánky, k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánka, online, zadarmo, ke stažení, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytisknutí, zdarma, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kytička k vytištění pro děti

Omalovánka s kytičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, akrylové barvy, pera, uhly nebo též zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kytička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kytičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, akrylové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy sportů nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pocahontas, Mickey mouse, Želvy Ninja, Pixel art nebo Tom a Jerry. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: pes, auto, kočka, mašinka či draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kytičky.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů