Nej obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kytička k vybarvování pro předškoláky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Kytička, pro děti, k vytištění, online, Květiny

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kytičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskovky, grafitové tužky, tužky a křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kytička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kytičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, voskovky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, různé sporty a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, čísla nebo také zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Roblox, Prasátko peppa, Jak vycvičit draka, Šmoulové případně Bugs Bunny. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, princezna, traktor, čert a nebo draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kytička.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů