Nejhledanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná kytička k obarvení pro nejmenší děcka. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, Kytička, ke stažení, k vybarvení, zdarma, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, online, obrázky, obrázek, Květiny

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kytičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, grafitové tužky, uhlíky anebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Omalovánku kytička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kytičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například umělecké tužky, fixy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, čísla či různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Hot Wheels, Marvel Rocket, Avatar a Furby. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, draci, čert, lokomotiva nebo též astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kytičkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů