Nejhledanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem kytička k omalování pro naše ratolesti. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Květiny, obrázky, Kytička, ke stažení, obrázek, pro děti, online, k vytisknutí, k vytištění, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kytičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, voskové tužky, voskovky a uhly. Možností je dnes pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Obrázek kytička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kytičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, uhlíky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Život brouka, Lego, Ratatouille nebo Marvel Rocket. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, kočka, koně, mašinka nebo též raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kytičkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů