Nej šest


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kytička k vybarvování pro kluky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytisknutí, omalovánky, k vytištění, vymalovánky, ke stažení, domalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, Květiny, k vybarvení, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kytička k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kytičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, křídy, zvýrazňovače či propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku kytička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kytičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, olejové pastely a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy jídel případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Blesk McQueen, Hannah Montana, Kocour Garfield, Želvy Ninja nebo Fifi z Květíkova. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, kočka, sněhulák nebo také Santa Klaus. Užijte si omalovánku kytičky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů