Doporučujeme


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čert k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná čert ke kreslení pro naše zlatíčka. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, pro děti, zdarma, Čert, Pohádky, k tisku, obrázky, obrázek, k vytištění, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Čert k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s čertem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, pastelky, grafitové tužky a nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro slečny fakt mnoho Omalovánku čert lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s čertem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba temperové barvy, vodové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, různé sporty a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Ninjago, Příběh hraček, Zhu Zhu Pets anebo Hannah Montana. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, liška, auta a čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou čert.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů