Výběr omalovánek


Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čert k tisku, vytisknutí

Omalovánka označená čert k obarvování pro školáky. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: domalovánky, k vytištění, online, elektronické omalovánky, omalovánky, pro děti, k vybarvení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k tisku, zdarma, dětské obrázky, Čert

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Čert k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s čertem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, tempery, temperové barvy, voskové tužky anebo uhly. Malovacích potřeb je pro dívky vskutku velmi mnoho. Obrázek čert lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s čertem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, tempery případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, písmenka a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy jídel nebo též různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Pocahontas, Křemílek a Vochomůrka, Pejsek a kočička, Ninjago a Příšerky s.r.o.. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, plachetnice, netopýr, lokomotiva s vagónky a nebo lokomotiva. Nechť omalovánka s čertem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů