Nej obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Čert k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná čert ke kreslení pro nejmenší děti. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, zadarmo, k vytisknutí, pro děti, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, Pohádky, obrázky, Čert, k vybarvení, k vytištění, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Čert k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s čertem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, akrylové barvy, grafitové tužky a voskové tužky. Možností je dnes pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku čert lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s čertem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, vodové barvy a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, jednotlivé druhy rostlin anebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Kim Possible, Příšerky s.r.o., Bugs Bunny, Pixel art nebo též Indiana Jones. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, koně, auta, vláček a čert. Ať omalovánka čert přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů