Nejoblíbenější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čert k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem čert k vybarvování pro starší děti. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: omalovánky, Pohádky, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázky, zadarmo, k vybarvení, obrázek, Čert, elektronické omalovánky, pro děti, online, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Čert k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s čertem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, voskovky, propisovací tužky, pastelové tužky anebo pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce vskutku mnoho. Obrázek čert lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s čertem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, voskovky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, květiny a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Monster High, Brawl stars, Myška Minie, Křemílek a Vochomůrka nebo též Spiderman. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, auto, kočka, čert a nebo miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s čertem líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů