Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čert k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem čert k vybarvování pro děti. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, online, zdarma, obrázek, ke stažení, Čert, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Čert k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s čertem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, fixky, pera a nebo pastelky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku čert lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s čertem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. vodové barvy, akrylové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, různá zvířátka a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Princezna a žabák, Kung Fu Panda, Méďa Béďa a Příběh hraček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stažení jsou: raketa, hasiči, auta, piráti anebo princezna. Věříme, že se vám obrázek čerta bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů