Nej pět


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Čert k vytisknutí

Dětská omalovánka označená čert k obarvování pro chlapce i dívky. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, Pohádky, k tisku, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Čert, zdarma, online, k vytištění, ke stažení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Čert k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s čertem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, uhly, vodové barvy, voskovky případně fixky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Obrázek čert lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s čertem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba tužky, uhly a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Jak vycvičit draka, Ratatouille, Asterix a Obelix a Pixel art. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, netopýr, princezna, drak a lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku čert.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů