Nejvyhledávanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čert k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem čert k vybarvování pro předškolní děti. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánka, zdarma, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, online, k vybarvení, zadarmo, ke stažení, Čert, obrázky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Čert k vytištění pro děti

Omalovánka s čertem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, pastelky, vodové barvy nebo také olejové pastely. Malovacích potřeb je pro ženy fakt mnoho Obrázek čert lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s čertem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixy, temperové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy sportů nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Plants vs. Zombies, Rio, Plamínek a čtyřkoláci a Hannah Montana. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: astronaut, drak, čert, traktor a astronaut. Ať omalovánka čert přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů