Nej pět


Omalovánka tenistky

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Čert k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná čert k omalování pro holky i kluky. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, online, obrázek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k tisku, Pohádky, Čert, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Čert k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s čertem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, zvýrazňovače, voskové tužky, grafitové tužky anebo uhly. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku čert lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s čertem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. umělecké tužky, zvýrazňovače a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zvířata nebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Včelka Mája, Roblox, Jak vycvičit draka, Krtek a Šmoulové. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, Popeláři, loď, netopýr či princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou čert.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů