Nejstahovanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čert k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná čert k vybarvování pro nejmenší děcka. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, obrázky, online, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, Pohádky, k vybarvení, Čert, k vytištění, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Čert k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s čertem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, temperové barvy, fixky a nebo pastelky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku čert lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s čertem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskové tužky, zvýrazňovače případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, sporty nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Teletubbies, Kim Possible, Pixel art, Tom a Jerry a Kniha džunglí. Je však nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, auta, Popeláři, astronaut a piráti. Ať vám omalovánka čert přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů