Top obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Čert k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená čert k vybarvování pro předškoláky. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vytištění, Pohádky, k vybarvení, obrázky, obrázek, ke stažení, k tisku, online, zdarma, Čert

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Čert k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s čertem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, olejové pastely, pastelky případně tužky. Možností je pro holku i kluka k dispozici široká škála. Obrázek čert lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s čertem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelové tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, sporty, kytky a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, květiny a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Pošťák Pat, princezna Sofie, Batman, Bob a Bobek anebo My little pony. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, princezna, piráti, čert či lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s čertem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů