Nejlepší


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Čert k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná čert k obarvení pro předškoláky. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Pohádky, zdarma, ke stažení, k tisku, online, obrázek, obrázky, Čert, k vybarvení, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Čert k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s čertem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, tempery či pera. Výtvarných potřeb je pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku čert lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s čertem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například propisovací tužky, zvýrazňovače a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, různá zvířátka a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata nebo také různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Roblox, Bezzubka, Pixel art, Bratz panenky případně Frozen. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, draci, auto, vláček nebo netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s čertem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů