Výběr obrázků


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kachna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem kachna k obarvení pro učitelky. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, elektronické omalovánky, online, Kachna, k vybarvení, Ptáci, k vytisknutí, k tisku, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, ke stažení, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kachnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, uhlíky, voskovky, propisovací tužky nebo také uhly. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kachna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kachnou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, uhlíky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, květiny a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Kačer Donald, Rumcajs, Monster High, Hot Wheels nebo Fifi z Květíkova. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stažení jsou: draci, princezna, princezna a princ, hasiči případně mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kachny.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů