Top pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná kachna k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, online, zdarma, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Kachna, Ptáci, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kachnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, pera, voskovky, pastelové tužky nebo také uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku kachna lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kachnou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, pera a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé sporty a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pixel art, Myška Minie, Frozen, Teletubbies anebo Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, drak, hasiči, raketa nebo též vláček. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka kachny bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů