Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená kachna k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, Kachna, k tisku, ke stažení, pro děti, k vytištění, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, Ptáci

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kachnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, akrylové barvy, zvýrazňovače případně uhly. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kachna lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kachnou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pera nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, rostliny a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, postavy z pohádek anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Hot Wheels, Krteček, My little pony, Equestria Girls a Avatar. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme k uložení jsou: piráti, vláček, auta, princezna a princ nebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kachnou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů