Výběr omalovánek


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kachna k obarvení pro chlapečky. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, zdarma, pro děti, online, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Ptáci, Kachna, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kachnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, tužky, křídy, pera a pastelové tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kachna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kachnou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba tempery, tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, písmena a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Červená Karkulka, Požárník Sam, Madagaskar nebo Kocour Garfield. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: princezna, drak, pes, draci a princezna a princ. Ať omalovánka kachna přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů