Nejlepší


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná kachna k obarvování pro tatínky. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, Ptáci, zadarmo, k tisku, ke stažení, k vytištění, domalovánky, Kachna, omalovánka, online, dětské obrázky, obrázky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kachnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, křídy, voskové tužky, fixky a grafitové tužky. Možností je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kachna lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kachnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, křídy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, písmenka a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, pohádkové postavy anebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Bratz panenky, Prasátko peppa, Chuggington, Toy Story či Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, psi, vláček, piráti a nebo koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kachna.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů