Výběr omalovánek


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kachna k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná kachna k obarvování pro puberťáky. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, omalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, online, zdarma, k vybarvení, obrázek, obrázky, pro děti, vymalovánky, k tisku, dětské obrázky, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kachna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kachnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, pastelky, akrylové barvy, pastelové tužky a nebo fixy. Možností je dnes pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku kachna lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kachnou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pera, pastelky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé sporty anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Alf, Star Wars, IronMan, Flintstones nebo také Indiana Jones. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, hasiči, kočka, Santa Klaus a mašinka. Nechť omalovánka s kachnou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů