Nejvyhledávanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kachna zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem kachna k omalování pro chlapce. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, omalovánka, elektronické omalovánky, Ptáci, pro děti, k tisku, obrázky, omalovánky, ke stažení, vymalovánky, online, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kachnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, tužky, zvýrazňovače nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro seniory fakt mnoho Obrázek kachna lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kachnou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskovky, akrylové barvy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, pohádkové postavy a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Angelína balerína, Peter Pan, Mickey mouse, Power Strangers a Bob a Bobek. Je však velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, liška, Popeláři, princezna a princ anebo netopýr. Ať omalovánka kachna přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů