Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kachna k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Kachna, Ptáci, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, online, obrázek, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kachna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kachnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, grafitové tužky, temperové barvy anebo propisovací tužky. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kachna lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kachnou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, tužky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, písmena, různá zvířata a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, lidské profese nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Anna a Elsa, Šmoulové, Simpsonovi a Bořek stavitel. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, mašinka, raketa nebo též sněhulák. Ať vám omalovánka kachna přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů