Nejvyhledávanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem kachna k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, online, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, obrázky, Kachna, pro děti, Ptáci, k vybarvení, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kachnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, voskové tužky, pastelky, uhlíky a nebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kachna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kachnou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, voskové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, písmena a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Hot Wheels, Medvídek Pú, Doba ledová, Harley Quinn nebo též Angry birds. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, psi, traktor, princezna případně lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kachna.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů