Top pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem kachna k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, k vybarvení, k tisku, Kachna, obrázky, k vytištění, zdarma, Ptáci, obrázek, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kachnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, uhly, grafitové tužky anebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kachna lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kachnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, umělecké tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, rostliny, zaměstnání a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy ptáků a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Kačer Donald, Pan Včelka, Avengers nebo též Lví král. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, raketa, auta, houby případně loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kachna.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů