Doporučujeme


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka princezna a princ zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem princezna a princ k vybarvení pro chlapce. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, elektronické omalovánky, vymalovánky, Pohádky, obrázek, ke stáhnutí, omalovánka, omalovánky, ke stažení, online, k vybarvení, dětské obrázky, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna a princ k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s princeznou a princem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pera, olejové pastely, křídy nebo též tempery. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku princezna a princ lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s princeznou a princem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pera či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, sporty nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Ben 10, Život brouka, Sněhurka, Anna a Elsa a Hulk. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, slon, princezna a princ, loď a mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou princezna a princ.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů