Nejvyhledávanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka princezna a princ k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená princezna a princ k omalování pro nejmenší děcka. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázky, Pohádky, k vytištění, Princezna a princ, k tisku, online, pro děti, ke stažení, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna a princ k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s princeznou a princem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, pastelky, grafitové tužky a tempery. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici široká škála. Obrázek princezna a princ lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s princeznou a princem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, vodové barvy případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků a nebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Lego příběh, Hot Wheels, Spiderman, Equestria Girls a Včelka Mája. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, netopýr, raketa, Santa Klaus nebo auta. Užijte si omalovánku princezny a prince, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů