Top omalovánky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka princezna a princ k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná princezna a princ k vybarvení pro holku i kluka. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, Pohádky, obrázek, zdarma, k vytištění, online, k tisku, k vybarvení, obrázky, pro děti, ke stažení, Princezna a princ

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna a princ k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s princeznou a princem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, pastelky, temperové barvy a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromné množství. Obrázek princezna a princ lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s princeznou a princem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, křídy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, lidské profese a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířátka anebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Pixel art, Mašinka Tomáš, Život brouka a panenka Winx. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, piráti, kočka, draci nebo lokomotiva. Nechť vám omalovánka s princeznou a princem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů