Doporučujeme


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka princezna a princ zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem princezna a princ k vybarvení pro holčičky. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, Pohádky, omalovánka, obrázek, zdarma, pro děti, k tisku, domalovánky, ke stažení, vymalovánky, omalovánky, obrázky, elektronické omalovánky, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna a princ k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s princeznou a princem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, zvýrazňovače, temperové barvy a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro tatínky opravdu mnoho. Obrázek princezna a princ lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s princeznou a princem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, tempery nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, zvířata a nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy 101 dalmatinů, Požárník Sam, Kouzelná beruška a černý kocour, Kuře Calimero a U nás na farmě. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, sněhulák, Popeláři, miminko či princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem princezna a princ.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů