Nej omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka princezna a princ k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem princezna a princ ke kreslení pro dívky i chlapce. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, ke stažení, pro děti, Princezna a princ, zdarma, obrázek, online, Pohádky, obrázky, k vytištění, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna a princ k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s princeznou a princem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, pastelové tužky, křídy nebo též olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Obrázek princezna a princ lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s princeznou a princem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, čísla nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Pinocchio, princezna Sofie, Avatar, Furby nebo také panenka Winx. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, plachetnice, auto, Santa Klaus anebo pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku princezna a princ.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů