Nejoblíbenější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka princezna a princ k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná princezna a princ ke kreslení pro holčičky. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, online, obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, Princezna a princ, Pohádky, ke stažení, pro děti, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Princezna a princ k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s princeznou a princem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky, uhly nebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Obrázek princezna a princ lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s princeznou a princem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, květiny anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Ferda mravenec, Příběh hraček, Hledá se Dory, Princezna Leonora nebo též Pošťák Pat. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, astronaut, netopýr, hasiči a lokomotiva. Nechť omalovánka s princeznou a princem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů