Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka princezna a princ k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem princezna a princ k obarvování pro malá děcka. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, pro děti, zdarma, Princezna a princ, k vytištění, k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázky, Pohádky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna a princ k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s princeznou a princem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, fixky, voskové tužky anebo tempery. Možností je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku princezna a princ lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s princeznou a princem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas či peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. temperové barvy, propisovací tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, dopravní prostředky a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, sporty a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Scooby Doo, Power Strangers, Toy Story, Kačer Donald či Barbie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, traktor, astronaut případně mašinka. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka princezny a prince bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů