Výběr obrázků


Omalovánka s vánočním stromem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná kohout k obarvení pro předškoláky. Omalovánka kohout je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, online, k vytisknutí, zdarma, obrázky, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, pro děti, Kohout, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kohout k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kohoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, pera, pastelky, umělecké tužky a nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kohout lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kohoutem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, pera případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, kytky nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Barbie, Krteček, Kniha džunglí, Aladin či panenka Winx. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: auto, dinosauři, hasiči, princezna a liška. Nechť omalovánka s kohoutem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů