Top obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kohout k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná kohout k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka kohout je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, obrázky, zdarma, omalovánka, domalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, Zvířata, Kohout, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kohoutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, umělecké tužky, uhly, voskové tužky a nebo pastelové tužky. Možností je dnes pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kohout lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kohoutem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, umělecké tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, písmenka a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířátka a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Kačer Donald, Pixel art, princezna Sofie, Požárník Sam či Na vlásku. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tady máme k uložení jsou: raketa, princezna, Santa Klaus, hasiči anebo draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kohout.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů