Nej omalovánky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kohout k omalování pro učitelky. Omalovánka kohout je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kohout, omalovánka, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, zadarmo, k vytištění, omalovánky, online, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, pro děti, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kohout k vytištění pro děti

Omalovánka s kohoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, olejové pastely, grafitové tužky či tužky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kohout lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kohoutem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, vodové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, květiny anebo různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Asterix a Obelix, Lví hlídka, Power Strangers a Gumídci. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, Popeláři, auta, sněhulák nebo piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kohout.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů