Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená kohout k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka kohout je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Kohout, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, zdarma, online, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kohoutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, umělecké tužky, fixky anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek kohout lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kohoutem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pera, pastelové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zvířata a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ratatouille, Sněhurka, Krtek, Duhová nevěsta a Bugs Bunny. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, psi, lokomotiva s vagónky, Popeláři a astronaut. Nechť vám omalovánka s kohoutem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů