Top obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kohout k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka kohout je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, obrázky, zdarma, Zvířata, k vybarvení, Kohout, k vytisknutí, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kohoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pastelky, tempery, umělecké tužky nebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku kohout lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kohoutem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, elektřinu nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, pastelky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, lidské profese a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Monster high, My little pony, Aladin nebo též Bugs Bunny. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: netopýr, kočka, Santa Klaus, auta nebo také sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kohouta.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů