Nej obrázky


Obrázek psa k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka kohout zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená kohout k obarvování pro chlapce. Omalovánka kohout je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, dětské obrázky, zadarmo, omalovánky, pro děti, k tisku, obrázky, zdarma, vymalovánky, domalovánky, Kohout, online, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kohoutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy, pastelky nebo též fixky. Výtvarných potřeb je pro holky fakt mnoho Omalovánku kohout lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kohoutem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, propisovací tužky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, zaměstnání a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířata či lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Budulínek, Asterix a Obelix, Brawl stars anebo Fortnite. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, drak, astronaut, auta a slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kohout.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů