Doporučené


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem kohout k omalování pro školáky. Omalovánka kohout je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Zvířata, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky, k vybarvení, Kohout, zdarma, obrázek, online, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kohout k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s kohoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, pastelové tužky, pera a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro větší děti vskutku mnoho. Obrázek kohout lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s kohoutem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, vodové barvy případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zaměstnání nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Mimoni, Bezzubka, Princezna a žabák, Spongebob či Zhu Zhu Pets. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: astronaut, auto, čert, liška nebo také draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku kohouta.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů