Nejstahovanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kohout k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka kohout je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, Kohout, obrázky, k vybarvení, obrázek, pro děti, ke stažení, zdarma, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kohoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, křídy, akrylové barvy a pastelky. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku kohout lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kohoutem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, temperové barvy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, kytky a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Zootropolis, Ratatouille, Flintstoneovi, Superčarodějnice případně Kačer Donald. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: miminko, astronaut, pes, raketa nebo také kočka. Ať vám omalovánka kohout přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů