Doporučené


Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kohout k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená kohout k obarvování pro malé děti. Omalovánka kohout je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kohout, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, zadarmo, vymalovánky, zdarma, obrázek, omalovánka, ke stažení, Zvířata, ke stáhnutí, dětské obrázky, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kohoutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, pastelové tužky, propisovací tužky a voskovky. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici dlouhá řada. Obrázek kohout lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kohoutem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. temperové barvy, fixy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, lidské profese a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Dumbo, Marvel Rocket, Prasátko peppa, Shrek případně Křemílek a Vochomůrka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, auta, princezna a princ, Santa Klaus nebo sněhulák. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka kohouta bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů