Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem kohout ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka kohout je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Zvířata, Kohout, pro děti, ke stažení, online, obrázek, k tisku, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kohout k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kohoutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, zvýrazňovače, umělecké tužky nebo též tempery. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kohout lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kohoutem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, rostliny nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Pinocchio, Asterix a Obelix, Fifi z Květíkova anebo Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, astronaut, princezna a princ, houby a princezna. Nechť omalovánka s kohoutem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů