Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem kohout k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka kohout je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, online, Zvířata, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Kohout, k tisku, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kohout k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kohoutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelky, uhly, uhlíky a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kohout lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kohoutem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tempery, pastelky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, rostliny nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Lví král, Superčarodějnice, Frozen případně Doba ledová. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, pes, houby, dinosauři anebo princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek kohouta.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů