Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem kohout k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka kohout je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, ke stažení, k vytisknutí, Kohout, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kohoutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, propisovací tužky, tempery a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku kohout lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kohoutem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, různá zvířátka a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, rostliny a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Bob a Bobek, Požárník Sam, Power Strangers, Mickey mouse nebo též Superman. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, houby, miminko, pes případně vláček. Ať omalovánka kohout přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů