Nej pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kohout k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená kohout k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka kohout je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kohout - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kohout - A5            Omalovánka - Kohout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kohout patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k tisku, ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Zvířata, Kohout, k vytisknutí, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kohout k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kohoutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, grafitové tužky, vodové barvy nebo také temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Omalovánku kohout lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kohoutem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i kohouta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy princezna Sofie, Bořek stavitel, Simpsonovi, Paw patrol anebo Mimoni. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, loď, princezna, kočka a nebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kohoutem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů