Nejstahovanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ludolfovo číslo k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem ludolfovo číslo k obarvování pro předškoláky. Omalovánka ludolfovo číslo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ludolfovo číslo - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Ludolfovo číslo - A5            Omalovánka - Ludolfovo číslo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ludolfovo číslo patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, omalovánky, obrázek, vymalovánky, obrázky, omalovánka, zdarma, pro děti, k vybarvení, Znaky, dětské obrázky, domalovánky, ke stáhnutí, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ludolfovo číslo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s ludolfovem číslem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pera, voskové tužky, fixy případně pastelové tužky. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ludolfovo číslo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ludolfovem číslem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pera anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ludolfovo číslo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířátka a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Elena z Avaloru, Batman, Lego a Šmoulové. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, traktor, vláček, princezna a princ nebo houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou ludolfovo číslo.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů