Nej obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka ludolfovo číslo k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem ludolfovo číslo k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka ludolfovo číslo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ludolfovo číslo - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Ludolfovo číslo - A5            Omalovánka - Ludolfovo číslo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ludolfovo číslo patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k tisku, zdarma, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Znaky, Ludolfovo číslo, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ludolfovo číslo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ludolfovem číslem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, tužky, fixy a nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ludolfovo číslo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ludolfovem číslem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, grafitové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i ludolfovo číslo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, jídla případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Harry Potter, Sněhurka, Hledá se Nemo, Fifi z Květíkova a Hot Wheels. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, astronaut, piráti, dinosauři či psi. Věříme, že se vám obrázek ludolfova čísla bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů