Výběr omalovánek


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sumo k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná sumo k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka sumo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sumo - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Sumo - A5            Omalovánka - Sumo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sumo patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, obrázky, Sumo, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, online, obrázek, ke stažení, k tisku, Sport

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Sumo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s sumem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tempery, fixky, olejové pastely a grafitové tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku sumo lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s sumem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tempery a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i sumo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, dopravní prostředky a jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Gormiti, Bořek stavitel, panenka Winx, Bugs Bunny nebo princezna Sofie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: koně, auta, dinosauři, piráti a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek suma bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů