Nej obrázky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sumo k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem sumo k obarvování pro děti. Omalovánka sumo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sumo - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sumo - A5            Omalovánka - Sumo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sumo patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, obrázek, k vytištění, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí, Sumo, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Sumo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s sumem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, vodové barvy, olejové pastely, zvýrazňovače či voskovky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku sumo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sumem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, vodové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i sumo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, dopravní prostředky anebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Toy Story, Superman, Adiboo, Méďa Béďa a princezna Sofie. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, piráti, liška, kočka nebo Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sumo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů