Nejstahovanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sumo k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem sumo k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka sumo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sumo - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sumo - A5            Omalovánka - Sumo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sumo patří do kategorie Sport

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Sumo, ke stažení, Sport, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k tisku, online, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Sumo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s sumem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, umělecké tužky, temperové barvy nebo také vodové barvy. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku sumo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sumem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, uhlíky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i sumo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Lion King, pes Pluto, Požárník Sam, Shrek a My little pony. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, drak, netopýr, plachetnice anebo houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem sumo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů