Nej pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem pták k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka pták je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Pták, Ptáci, online, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytištění, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelové tužky, pera, křídy a fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku pták lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ptákem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelové tužky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, písmena, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Grinch, Equestria Girls, Paw patrol, Zvonilka a nebo Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: Popeláři, drak, princezna, netopýr nebo též draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku ptáka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů