Top pět


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná pták k vybarvování pro malé děti. Omalovánka pták je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, Pták, zdarma, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k tisku, obrázky, Ptáci, k vytištění, k vytisknutí, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, tužky, akrylové barvy, voskovky nebo umělecké tužky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku pták lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ptákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, tužky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, druhy ptáků a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Avengers, Batman, Bořek stavitel, princezna Sofie a Rumcajs. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, čert, auta, mašinka a sněhulák. Nechť vám omalovánka s ptákem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů