Výběr omalovánek


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená pták k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka pták je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, obrázek, k vytištění, obrázky, online, Ptáci, Pták, zdarma, k vytisknutí, k tisku, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pták k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ptákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, olejové pastely, pera nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek pták lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ptákem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, fixy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jídla nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Locika, Hledá se Nemo, Marvel Rocket, U nás na farmě anebo Kocour Garfield. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, princezna, auta, mašinka nebo také houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pták.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů