Doporučujeme


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem pták k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka pták je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení, obrázek, pro děti, Ptáci, k vytištění, Pták, ke stažení, k vytisknutí, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ptákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, křídy, pastelové tužky, tempery nebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka fakt mnoho Obrázek pták lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ptákem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, křídy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, kytky a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, rostliny a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Superman, Harry Potter, Power Strangers, Gumídci případně Blesk McQueen. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: drak, piráti, loď, sněhulák nebo také traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ptáka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů