Nejhledanější


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pták k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem pták k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka pták je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stáhnutí, zadarmo, online, omalovánka, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky, Pták, Ptáci, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, zvýrazňovače, grafitové tužky a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pták lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ptákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, druhy sportů anebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Na vlásku, Bratz panenky, Plamínek a čtyřkoláci, Angelína balerína případně Anabela: Vánoční přání. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, netopýr, liška, piráti nebo také traktor. Nechť omalovánka s ptákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů