Nej obrázky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem pták k vybarvení pro tatínky. Omalovánka pták je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, online, k tisku, ke stažení, omalovánka, elektronické omalovánky, dětské obrázky, pro děti, k vybarvení, ke stáhnutí, Ptáci, k vytištění, k vytisknutí, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, zvýrazňovače, uhly a olejové pastely. Možností je dnes pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku pták lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ptákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhlíky, voskové tužky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Batman, Ledové království, Trollové anebo Mimoni. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, mašinka, auta, vláček a pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ptákem líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů