Nejlepší


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem pták ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka pták je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, online, k vytištění, Ptáci, Pták, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zdarma, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, křídy, propisovací tužky, voskovky a nebo umělecké tužky. Možností je dnes pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku pták lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ptákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, křídy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje nebo také písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Brawl stars, Tarzan, U nás na farmě, Hot Wheels a Toy Story. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, Popeláři, traktor, draci případně hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pták.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů