Výběr obrázků


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem pták k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka pták je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, online, Pták, k vytištění, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky, Ptáci

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ptákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, olejové pastely, uhlíky a nebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku pták lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ptákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, dětské oči nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixky, umělecké tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, zvířátka případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Gormiti, Aladin, Popelka, Tlapková patrola nebo též Mašinka Tomáš. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, koně, Santa Klaus, Popeláři a kočka. Ať vám omalovánka pták přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů