Nejvyhledávanější


Obrázek jukeboxu

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem pták k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka pták je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Pták, k vytištění, k vybarvení, obrázek, Ptáci, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, fixy, olejové pastely a nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku pták lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ptákem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, grafitové tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy či druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ledové království, Budulínek, Marvel Rocket, pes Pluto nebo Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, traktor, princezna, auta anebo pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pták.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů