Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka pták zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem pták k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka pták je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, k vytištění, ke stažení, dětské obrázky, vymalovánky, zdarma, domalovánky, online, pro děti, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, omalovánky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, vodové barvy, temperové barvy a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pták lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ptákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy sportů a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Mimoni, Blesk McQueen, Spiderman nebo Anna a Elsa. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, kočka, liška, pes či lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ptáka.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů