Nejstahovanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pták k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná pták k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka pták je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pták - A5            Omalovánka - Pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, obrázek, zdarma, obrázky, Ptáci, pro děti, k vytištění, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, Pták

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pták k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ptákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky, voskovky nebo temperové barvy. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Obrázek pták lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ptákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, zvýrazňovače a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, druhy sportů a pochopitelně i ptáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířata nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Kocour Garfield, Lion King či Bořek stavitel. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, koně, netopýr, slon a loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pták.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů