Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem prase k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka prase je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, dětské obrázky, obrázky, k tisku, ke stáhnutí, zadarmo, ke stažení, Zvířata, elektronické omalovánky, online

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s prasetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pera, pastelové tužky, olejové pastely anebo uhlíky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku prase lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s prasetem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, počítač nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, pera případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, sporty nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Gumídci, Ratatouille, Adiboo, Zhu Zhu Pets nebo také Doba ledová. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, traktor, raketa, sněhulák a nebo pes. Ať si vaše dítko užije malování prasete.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů