Výběr obrázků


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem prase k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka prase je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Prase, zdarma, k vybarvení, k vytištění, pro děti, k tisku, Zvířata, obrázky, ke stažení, online, obrázek, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s prasetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, voskovky, pera nebo také akrylové barvy. Možností je pro naše milé prcky fakt mnoho Obrázek prase lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s prasetem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například pastelové tužky, tempery a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, různá zvířata a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, písmena anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Popelka, Hot Wheels, Bezzubka a nebo Shrek. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, slon, netopýr, miminko a vláček. Ať omalovánka prase přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů