Nejvyhledávanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka prase zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná prase k obarvení pro malá děcka. Omalovánka prase je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázek, online, k tisku, pro děti, omalovánka, obrázky, elektronické omalovánky, Prase, dětské obrázky, domalovánky, ke stažení, k vytisknutí, omalovánky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s prasetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, voskovky, křídy, temperové barvy nebo také fixy. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku prase lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s prasetem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, voskovky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jídla či písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Among Us, Hulk, Bratz panenky, Chuggington a Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, miminko, kočka, mašinka nebo koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s prasetem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů