Top omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka prase k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná prase ke kreslení pro dívky. Omalovánka prase je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, domalovánky, k vybarvení, zdarma, online, Prase, k vytištění, omalovánka, obrázky, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s prasetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, grafitové tužky, fixky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici široká škála. Obrázek prase lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s prasetem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například pastelky, voskové tužky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, čísla, druhy jídel a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmena či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Harry Potter, Kocour Garfield, panenka Winx, Krteček a nebo Máša a medvěd. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, drak, vláček a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku prase.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů