Nej pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem prase k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka prase je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, pro děti, obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Prase, online, k tisku, k vytištění, ke stažení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s prasetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, křídy, temperové barvy, pastelové tužky a nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka fakt mnoho Omalovánku prase lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s prasetem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, křídy případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Pinocchio, Fortnite, Princezna Leonora anebo Doba ledová. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: astronaut, draci, pes, auto a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou prase.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů