Výběr obrázků


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem prase ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka prase je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, obrázky, Prase, ke stažení, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Zvířata, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s prasetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, křídy, umělecké tužky a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku prase lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s prasetem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například fixy, pera a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Stašpytlík, Pinocchio, Krteček, Jak vycvičit draka a nebo Křemílek a Vochomůrka. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, loď, princezna, netopýr a auta. Ať vám omalovánka prase přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů