Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem prase k obarvení pro předškoláky. Omalovánka prase je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, online, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Prase, k vybarvení, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytištění, Zvířata

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s prasetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tempery, propisovací tužky, fixky a křídy. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku prase lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s prasetem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, tempery nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Furby, Sněhurka, Toy Story, Spiderman a Šmoulové. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna a princ, dinosauři, piráti nebo houby. Věříme, že se vám obrázek prasete bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů