Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka prase zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená prase k vybarvení pro holky. Omalovánka prase je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, obrázek, obrázky, omalovánky, pro děti, k tisku, online, vymalovánky, omalovánka, Zvířata, k vybarvení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s prasetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Obrázek prase lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s prasetem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, pastelové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zvířata a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Budulínek, Hulk, Fortnite anebo Bratz panenky. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme k uložení jsou: auto, sněhulák, miminko, Popeláři nebo též drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou prasete.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů