Doporučené


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem prase ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka prase je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, pro děti, zdarma, k vytištění, obrázky, obrázek, Zvířata, ke stažení, Prase

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Prase k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s prasetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhlíky, fixy, tužky nebo také pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Obrázek prase lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s prasetem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, druhy ptáků a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, jídla případně zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Fortnite, Indiana Jones, Lego příběh, Harry Potter anebo Barbie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, raketa, princezna, lokomotiva s vagónky nebo liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s prasetem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů