Top obrázky


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem prase ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka prase je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k tisku, Zvířata, k vytištění, Prase, k vybarvení, ke stažení, obrázek, zdarma, online, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s prasetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, vodové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku prase lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s prasetem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, oči dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixy, vodové barvy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, sporty nebo druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Anna a Elsa, Včelka Mája, Avatar, Hledá se Nemo či Fortnite. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, pes, kočka, astronaut nebo též auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou prasete.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů