Nejlepší


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná prase k obarvení pro chlapce. Omalovánka prase je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, vymalovánky, zdarma, domalovánky, omalovánka, obrázek, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázky, Zvířata, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s prasetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskovky, tužky, zvýrazňovače případně temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holky fakt mnoho Omalovánku prase lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s prasetem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, voskovky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, písmena, zvířátka a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hvězdné války, Lady a Tramp, Alf, Furby nebo také Kráska a zvíře. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, astronaut, auto, houby či auta. Ať vám omalovánka prase přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů