Nejstahovanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem prase k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka prase je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Prase, online, Zvířata, zdarma, k tisku, pro děti, obrázky, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s prasetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, fixky, fixy, pastelové tužky nebo také olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro holky vskutku velmi mnoho. Obrázek prase lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s prasetem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, fixky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy sportů nebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Equestria Girls, Scooby Doo, Madagaskar, Kamarád Timmy či Plamínek a čtyřkoláci. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, princezna, auto nebo též koně. Nechť omalovánka s prasetem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů