Nejlepší


Obrázek s elfem k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná jezevčík ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka jezevčík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Jezevčík, Zvířata, ke stažení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s jezevčíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, křídy, zvýrazňovače a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jezevčík lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jezevčíkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, jídla a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Popelka, Krtek, Zootropolis či U nás na farmě. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, drak, auta, traktor anebo lokomotiva. Nechť omalovánka s jezevčíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů