Nejvyhledávanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná jezevčík k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka jezevčík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, online, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, Jezevčík, pro děti, Zvířata, obrázky, zdarma, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jezevčíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, vodové barvy, fixy, olejové pastely a uhly. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku jezevčík lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jezevčíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba tužky, vodové barvy případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Včelka Mája, Ninjago, Simpsonovi anebo Medvídek Pú. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, netopýr, auta, princezna nebo též Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek jezevčíku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů