Top pět


Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená jezevčík k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka jezevčík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, obrázky, online, Jezevčík, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, ke stažení, obrázek, zdarma, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s jezevčíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, voskovky, tužky případně propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky opravdu mnoho. Omalovánku jezevčík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s jezevčíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, písmenka a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, různé kytky nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Chuggington, Krtek, princezna Sofie, Budulínek nebo též Batman. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: loď, auto, koně, princezna a princ a slon. Věříme, že se vám obrázek jezevčíku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů