Nejlepší


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jezevčík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem jezevčík k vybarvování pro větší děti. Omalovánka jezevčík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, ke stažení, k vytištění, Zvířata, obrázek, zdarma, k vybarvení, omalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, obrázky, dětské obrázky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s jezevčíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky, uhlíky nebo křídy. Možností je dnes pro starší děti opravdu mnoho. Obrázek jezevčík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jezevčíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, grafitové tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, čísla, jídla a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Angelína balerína, Život brouka, Rio, Paw patrol nebo také Trollové. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, houby, plachetnice a čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s jezevčíkem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů