Výběr omalovánek


Obrázek slepice k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek jukeboxu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jezevčík k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem jezevčík k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka jezevčík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Jezevčík, Zvířata, obrázek, domalovánky, omalovánka, zadarmo, k vybarvení, k vytištění, omalovánky, dětské obrázky, pro děti, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jezevčíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, křídy, akrylové barvy, vodové barvy a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro větší děti fakt mnoho Omalovánku jezevčík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jezevčíkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči či elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskovky, křídy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, čísla, různé sporty a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, písmenka případně kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Lví král, Dragon Ball Z, Kniha džunglí či Doba ledová. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, loď, mašinka, kočka nebo též houby. Nechť vám omalovánka s jezevčíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů