Nejvyhledávanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka jezevčík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná jezevčík k vybarvování pro dospělé. Omalovánka jezevčík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, Zvířata, omalovánka, obrázek, ke stáhnutí, domalovánky, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, Jezevčík, online, zadarmo, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s jezevčíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, fixky, pastelky či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jezevčík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jezevčíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, uhlíky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zvířátka nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Zootropolis, Peter Pan, Duhová nevěsta, Myška Minie anebo Tom a Jerry. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: mašinka, kočka, astronaut, slon a pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jezevčík.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů