Nejoblíbenější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Omalovánka nazvaná jezevčík k obarvení pro nejmenší. Omalovánka jezevčík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, omalovánky, online, vymalovánky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Jezevčík, ke stáhnutí, zdarma, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytištění, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jezevčík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s jezevčíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, propisovací tužky, křídy či umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Obrázek jezevčík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s jezevčíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pastelky, tempery nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Červená Karkulka, Mickey mouse, Plants vs. Zombies nebo také Lví král. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: drak, pes, loď, raketa a astronaut. Ať omalovánka jezevčík přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů