Top pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná jezevčík k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka jezevčík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Jezevčík, Zvířata, obrázek, zdarma, k tisku, pro děti, k vytištění, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s jezevčíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek jezevčík lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jezevčíkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, čas či počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, uhlíky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, sporty a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, pohádkové postavy a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Krteček, Aladin, Tom a Jerry či Požárník Sam. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: mašinka, lokomotiva s vagónky, koně, princezna nebo hasiči. Ať omalovánka jezevčík přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů