Výběr omalovánek


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem jezevčík k vybarvení pro holky. Omalovánka jezevčík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, pro děti, Jezevčík, online, zdarma, obrázky, k tisku, k vytištění, Zvířata, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s jezevčíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelky, fixy, zvýrazňovače, uhly a uhlíky. Možností je dnes pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku jezevčík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s jezevčíkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, rostliny anebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Lego příběh, Peter Pan, Spongebob, Furby nebo Máša a medvěd. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, slon, netopýr, Popeláři a draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jezevčíkem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů