Nejlepší


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená jezevčík k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka jezevčík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, Jezevčík, k tisku, k vybarvení, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, pro děti, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s jezevčíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tužky, grafitové tužky, vodové barvy případně pastelky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku jezevčík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s jezevčíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy sportů, čísla a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, lidské profese a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Myška Minie, Lví král, Hello Kitty, Princezna a žabák nebo také Ninjago. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: houby, liška, slon, dinosauři nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jezevčík.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů