Doporučené


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Dětská omalovánka označená jezevčík k obarvování pro ratolesti. Omalovánka jezevčík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, pro děti, Zvířata, k tisku, zdarma, Jezevčík, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, obrázek, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Jezevčík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s jezevčíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, umělecké tužky, olejové pastely či akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku jezevčík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s jezevčíkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhly, fixy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy ptáků nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Aladin, Chuggington, Ferda mravenec, Křemílek a Vochomůrka a pes Pluto. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, psi, raketa případně hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jezevčíkem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů