Top omalovánky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka jezevčík k vytisknutí

Dětská omalovánka označená jezevčík k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka jezevčík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jezevčík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jezevčík - A5            Omalovánka - Jezevčík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jezevčík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, zdarma, Jezevčík, online, pro děti, obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jezevčík k vytištění pro děti

Omalovánka s jezevčíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, fixy, olejové pastely, grafitové tužky či fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku jezevčík lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jezevčíkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i jezevčík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky anebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Toy Story, Ratatouille, Barbie a Tom a Jerry. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: drak, astronaut, vláček, astronaut nebo čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jezevčíkem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů