Top obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sportovní letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem sportovní letadlo k omalování pro dívky i chlapce. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, online, Dopravní prostředky, k tisku, k vytištění, obrázek, k vybarvení, pro děti, Sportovní letadlo, ke stažení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sportovní letadlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s sportovním letadlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, křídy, olejové pastely či temperové barvy. Možností je dnes pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku sportovní letadlo lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sportovním letadlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskové tužky, voskovky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, rostliny, kytky a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy panenka Winx, Bratz panenky, Fortnite, Asterix a Obelix nebo též Simpsonovi. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, kočka, lokomotiva s vagónky a piráti. Věříme, že se vám obrázek sportovního letadla bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů