Nej omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sportovní letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná sportovní letadlo k obarvení pro nejmenší děti. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k tisku, zdarma, pro děti, online, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, Sportovní letadlo, Dopravní prostředky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sportovní letadlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sportovním letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, tužky, pastelové tužky a fixy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku sportovní letadlo lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s sportovním letadlem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, písmenka a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Spongebob, Aladin, Mašinka Tomáš, Doba ledová případně Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: loď, auta, mašinka, astronaut a nebo drak. Věříme, že se vám obrázek sportovního letadla bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů