Výběr omalovánek


Obrázek psa k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sportovní letadlo k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená sportovní letadlo k obarvování pro puberťáky. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, online, k tisku, domalovánky, ke stažení, dětské obrázky, omalovánka, elektronické omalovánky, pro děti, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sportovní letadlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s sportovním letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, umělecké tužky, voskovky nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku sportovní letadlo lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s sportovním letadlem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. uhly, fixy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hannah Montana, Power Rangers, Avatar, Čaroděj Modromír a nebo Hot Wheels. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, miminko, raketa, lokomotiva nebo též koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou sportovní letadlo.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů