Nej obrázky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka sportovní letadlo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem sportovní letadlo k obarvení pro prcky. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázek, ke stáhnutí, online, elektronické omalovánky, k tisku, vymalovánky, zadarmo, k vytištění, omalovánky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Sportovní letadlo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s sportovním letadlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, fixky, pastelové tužky nebo pastelky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku sportovní letadlo lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s sportovním letadlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé kytky, zvířata a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, lidské profese nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Pinocchio, Shimmer a Shine, Furby, Ledové království a Superčarodějnice. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, sněhulák, astronaut, hasiči či piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sportovního letadla.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů