Doporučujeme


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sportovní letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem sportovní letadlo k obarvování pro učitelky. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Sportovní letadlo, k vybarvení, Dopravní prostředky, k tisku, zdarma, obrázky, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sportovní letadlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s sportovním letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, fixky, vodové barvy a uhly. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku sportovní letadlo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s sportovním letadlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, křídy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka a nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Duhová nevěsta, Požárník Sam, Království lesních strážců nebo též Scooby Doo. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, drak, pes, astronaut nebo také mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sportovního letadla.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů