Nej pět


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sportovní letadlo zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem sportovní letadlo k obarvování pro naše ratolesti. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, online, obrázek, ke stažení, k vytištění, pro děti, Dopravní prostředky, Sportovní letadlo, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sportovní letadlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sportovním letadlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, zvýrazňovače, tužky případně pera. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek sportovní letadlo lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s sportovním letadlem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhly, grafitové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, lidské profese anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, U nás na farmě, Tom a Jerry, Krteček a Duhová nevěsta. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: auta, plachetnice, draci, astronaut a Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s sportovním letadlem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů