Nejstahovanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sportovní letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná sportovní letadlo k obarvování pro malá děcka. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Sportovní letadlo, pro děti, elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, zadarmo, k tisku, Dopravní prostředky, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sportovní letadlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s sportovním letadlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, uhly, vodové barvy nebo uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku sportovní letadlo lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sportovním letadlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, postavy z pohádek nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Fortnite, Sněhurka, Bezzubka, Indiana Jones případně Bratz panenky. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, raketa, auta, astronaut a netopýr. Ať si vaše dítě užije omalovánku sportovního letadla.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů