Doporučené


Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka tenistky

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tlusťoch k tisku, vytisknutí

Omalovánka nazvaná tlusťoch k obarvování pro kluky. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, Lidé, pro děti, obrázek, dětské obrázky, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánka, k tisku, online, k vytištění, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tlusťochem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, uhlíky, vodové barvy a olejové pastely. Pomůcek na malování je pro chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku tlusťoch lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s tlusťochem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, propisovací tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, druhy automobilů a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Bob a Bobek, Adiboo, Mašinka Tomáš, Lion King nebo Požárník Sam. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, netopýr, piráti, astronaut nebo též mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tlusťochem.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů