Nej obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná tlusťoch k omalování pro maminky. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, ke stažení, k vybarvení, domalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, Lidé, omalovánky, k vytisknutí, vymalovánky, online, pro děti, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tlusťochem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, propisovací tužky, voskovky anebo pastelky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku tlusťoch lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tlusťochem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, akrylové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmenka, kytky a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, lidské profese případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Panenka Barbie, Tarzan, Harry Potter, Červená Karkulka nebo také Furby. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, draci, loď, traktor či lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování tlusťochu.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů