Nej pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem tlusťoch k vybarvování pro naše ratolesti. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Tlusťoch, k tisku, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, zdarma, online, Lidé

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s tlusťochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, grafitové tužky, uhlíky nebo fixky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek tlusťoch lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tlusťochem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, temperové barvy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Pat a Mat, Roblox, Ferda mravenec a Anna a Elsa. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: piráti, raketa, liška, drak či kočka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tlusťoch.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů