Nejstahovanější


Obrázek štěněte

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem tlusťoch k obarvení pro seniory. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, zdarma, Lidé, k tisku, k vytištění, obrázky, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, Tlusťoch

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tlusťochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, propisovací tužky, uhly, tempery případně tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku tlusťoch lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tlusťochem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pera, propisovací tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů anebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Chuggington, Život brouka, Hello Kitty, Lví hlídka a Zvonilka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: loď, auta, auto, psi nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tlusťoch.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů