Nejstahovanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná tlusťoch k vybarvování pro děti. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, k tisku, Tlusťoch, online, k vytištění, pro děti, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Lidé

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s tlusťochem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, fixy, tempery či křídy. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Obrázek tlusťoch lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tlusťochem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, pohádkové postavy, druhy automobilů a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, písmenka nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Popelka, Plants vs. Zombies, Bambi nebo Tlapková patrola. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, loď, koně, auto a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tlusťoch.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů