Nej obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem tlusťoch k omalování pro naše zlatíčka. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, obrázek, Tlusťoch, online, Lidé, k tisku, ke stažení, obrázky, k vytištění, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tlusťoch k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s tlusťochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, olejové pastely, křídy, akrylové barvy nebo grafitové tužky. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku tlusťoch lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tlusťochem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskovky, olejové pastely a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různé sporty a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Aladin, Pošťák Pat, Pinocchio, Mašinka Tomáš anebo Pocahontas. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, loď, psi, princezna a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s tlusťochem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů