Nej omalovánky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tlusťoch k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem tlusťoch ke kreslení pro malé caparty. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, omalovánky, pro děti, Tlusťoch, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tlusťoch k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s tlusťochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, vodové barvy, fixky nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro nejmenší vskutku mnoho. Omalovánku tlusťoch lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tlusťochem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, písmenka případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Roblox, Život brouka, Zvonilka, Power Strangers anebo Gumídci. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: hasiči, auto, auta, lokomotiva a nebo piráti. Věříme, že se vám obrázek tlusťochu bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů