Top obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka tlusťoch k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem tlusťoch k omalování pro tatínky. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Tlusťoch, zdarma, k vytisknutí, omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, Lidé, ke stáhnutí, obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, k tisku, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tlusťochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, uhlíky, fixy, uhly a nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tlusťoch lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tlusťochem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhlíky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, druhy automobilů a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Angry birds, IronMan, Království lesních strážců nebo Křemílek a Vochomůrka. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: piráti, čert, auta, houby a loď. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka tlusťochu bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů