Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem tlusťoch k obarvování pro chlapce i dívky. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, online, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázky, Lidé, Tlusťoch, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s tlusťochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhlíky, fixy, propisovací tužky a nebo křídy. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Obrázek tlusťoch lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tlusťochem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhlíky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty případně různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Včelka Mája, Život brouka, Shimmer a Shine, Bugs Bunny nebo též Blesk McQueen. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, netopýr, astronaut, čert či Santa Klaus. Ať vám omalovánka tlusťoch přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů