Nejoblíbenější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka tlusťoch zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem tlusťoch k obarvení pro holky i kluky. Obézní muž je motivem další omalovánky k vybarvení. Omalovánka tlusťoch je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tlusťoch - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tlusťoch - A5            Omalovánka - Tlusťoch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tlusťoch patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Lidé, obrázek, k vytištění, obrázky, Tlusťoch, k vytisknutí, pro děti, k tisku, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Tlusťoch k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tlusťochem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, křídy, grafitové tužky, zvýrazňovače anebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku tlusťoch lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s tlusťochem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, křídy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, jídla a pochopitelně i tlusťoch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Lion King, Brawl stars, Plants vs. Zombies nebo Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, raketa, hasiči, auta nebo také čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tlusťochem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů