Výběr obrázků


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka tuleň k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem tuleň k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka tuleň je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tuleň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tuleň - A5            Omalovánka - Tuleň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tuleň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, online, k vybarvení, Zvířata, zdarma, obrázky, obrázek, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Tuleň, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Tuleň k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s tulní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixky, voskovky, fixy a pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tuleň lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s tulní má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, fixky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i tuleň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různé sporty nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Aladin, Lion King, Hledá se Nemo a princezna Sofie. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, auto, plachetnice, vláček a nebo astronaut. Užijte si omalovánku tulně, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů