Nejhledanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tuleň k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem tuleň k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka tuleň je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tuleň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tuleň - A5            Omalovánka - Tuleň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tuleň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, Zvířata, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, zdarma, dětské obrázky, zadarmo, k tisku, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Tuleň k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s tulní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, fixy, pastelové tužky a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici celá škála. Obrázek tuleň lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tulní má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, pastelky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, zaměstnání lidí a pochopitelně i tuleň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata či různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Rumcajs, Angelína balerína, Bratz panenky, IronMan a Trollové. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: piráti, astronaut, traktor, auta nebo též čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tulně.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů