Doporučené


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tuleň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem tuleň k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka tuleň je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tuleň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tuleň - A5            Omalovánka - Tuleň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tuleň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, pro děti, zdarma, obrázky, online, k vytisknutí, k tisku, Tuleň

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Tuleň k vytištění pro děti

Omalovánka s tulní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, voskovky, propisovací tužky, fixky či křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku tuleň lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s tulní má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, voskovky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, sporty a pochopitelně i tuleň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy automobilů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Jak vycvičit draka, Harry Potter, Tom a Jerry a Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, plachetnice, sněhulák, miminko a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tuleň.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů