Nejhledanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka tuleň k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem tuleň k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka tuleň je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tuleň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tuleň - A5            Omalovánka - Tuleň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tuleň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázky, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, Zvířata, online, obrázek, Tuleň, pro děti, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tuleň k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s tulní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskovky, temperové barvy, uhlíky nebo též propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek tuleň lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tulní má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, voskovky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i tuleň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, písmena případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Shrek, Mickey mouse, Aladin a nebo Medvídek Pú. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, loď, piráti, astronaut a hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tuleň.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů