Top omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tuleň k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem tuleň k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka tuleň je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tuleň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tuleň - A5            Omalovánka - Tuleň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tuleň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Tuleň, Zvířata, k vytisknutí, online, k tisku, pro děti, k vybarvení, ke stažení, obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tuleň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s tulní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskové tužky, grafitové tužky, akrylové barvy a nebo fixy. Výtvarných potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku tuleň lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tulní má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, voskové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i tuleň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, zvířátka nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Simpsonovi, Požárník Sam, Doba ledová, Frozen a Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: houby, koně, plachetnice, princezna a princ případně vláček. Užijte si omalovánku tulně, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů