Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tuleň k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem tuleň ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka tuleň je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tuleň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tuleň - A5            Omalovánka - Tuleň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tuleň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, obrázky, k tisku, vymalovánky, k vytisknutí, Zvířata, omalovánky, obrázek, Tuleň, k vytištění, ke stažení, zdarma, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tuleň k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tulní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku tuleň lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s tulní má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například zvýrazňovače, akrylové barvy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání, jídla a pochopitelně i tuleň :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Petr Pan, Tlapková patrola, Blesk McQueen nebo též Legenda o Mulan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: plachetnice, raketa, sněhulák, Popeláři a princezna a princ. Užijte si omalovánku tulně, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů