Nejoblíbenější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka Marek 10 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Marek 10 k vybarvování pro chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, Bible a křesťanství, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, omalovánka, ke stáhnutí, omalovánky, Marek 10, domalovánky, ke stažení, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 10 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Marek 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, temperové barvy, vodové barvy případně zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro prcky vskutku velmi mnoho. Obrázek Marek 10 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Marek 10 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelky, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, lidské profese, rostliny a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, zaměstnání lidí anebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Action man, Kamarád Timmy, Mašinka Tomáš, King Kong a Grinch. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: mašinka, auta, miminko, princezna a princ nebo též drak. Ať si vaše dítko užije malování Marek 10.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů