Nejstahovanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Marek 10 k obarvování pro naše milé prcky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytištění, obrázek, zdarma, Bible a křesťanství, Marek 10, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, voskové tužky, pastelky anebo uhly. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 10 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 10 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, grafitové tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, písmena a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Sněhurka, Fortnite, Roblox a nebo Princezna a žabák. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, lokomotiva, princezna, pes nebo auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Marek 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů