Výběr obrázků


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem Marek 10 ke kreslení pro malé ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, dětské obrázky, Bible a křesťanství, Marek 10, online, elektronické omalovánky, obrázky, ke stažení, ke stáhnutí, vymalovánky, zadarmo, obrázek, omalovánka, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 10 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Marek 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, fixky, grafitové tužky, křídy nebo též umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku Marek 10 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 10 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. fixy, fixky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků anebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Požárník Sam, Angelína balerína, Kačer Donald, Angry birds a nebo Princezna Leonora. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, miminko, princezna, koně nebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Marek 10.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů