Výběr obrázků


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem Marek 10 k omalování pro prcky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, k tisku, Marek 10, ke stažení, online, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixky, tužky, uhlíky nebo též propisovací tužky. Možností je dnes pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Marek 10 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 10 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, fixky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, pohádkové postavy nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Na vlásku, Spongebob, Rio, Frozen a Popelka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, princezna, mašinka, astronaut a princezna. Věříme, že se vám obrázek Marek 10 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů