Nejhledanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Marek 10 k vybarvování pro kluky a holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, online, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k tisku, Bible a křesťanství, Marek 10, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Marek 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhly, olejové pastely, fixy případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Marek 10 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Marek 10 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, uhly nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo také sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, My little pony, Spongebob, Tom a Jerry anebo Ratatouille. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, raketa, miminko, houby a drak. Věříme, že se vám obrázek Marek 10 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů