Výběr omalovánek


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem Marek 10 k obarvení pro předškoláky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, zdarma, k vybarvení, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, omalovánka, Bible a křesťanství, Marek 10, k vytisknutí, omalovánky, k vytištění, ke stažení, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Marek 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, grafitové tužky, pastelové tužky, tempery či fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 10 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Marek 10 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, grafitové tužky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířata, kytky a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy sportů anebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Teletubbies, Lví král, Lego friends nebo též Ferda mravenec. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, astronaut, liška, dinosauři případně auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 10.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů