Nej omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s elfem k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná Marek 10 k obarvení pro menší i větší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, online, Marek 10, obrázky, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 10 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Marek 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku Marek 10 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 10 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixy, vodové barvy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, pohádkové postavy nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy My little pony, Království lesních strážců, Sněhurka, Zvonilka anebo Bezzubka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, astronaut, pes a slon. Věříme, že se vám obrázek Marek 10 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů