Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Marek 10 k obarvování pro seniory. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázky, zdarma, dětské obrázky, omalovánky, obrázek, k vybarvení, zadarmo, online, vymalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 10 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, propisovací tužky, pastelky, olejové pastely anebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku Marek 10 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 10 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. křídy, propisovací tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zvířátka nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Bořek stavitel, Spongebob, Avengers, Hannah Montana nebo též Lion King. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, slon, astronaut, netopýr a princezna. Věříme, že se vám obrázek Marek 10 bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů