Nej pět


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Marek 10 k vybarvování pro malé caparty. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, Marek 10, k vytisknutí, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, ke stažení, k tisku, obrázek, zdarma, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 10 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, olejové pastely, pera případně tempery. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku Marek 10 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Marek 10 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, různé sporty a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jídla nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Madagaskar, Indiana Jones, Krteček, Rumcajs anebo Doba ledová. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: liška, kočka, dinosauři, auta a plachetnice. Nechť vám omalovánka s Marek 10 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů