Nejlepší


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Marek 10 k vybarvování pro nejmenší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, pro děti, k tisku, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, online, Marek 10, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, temperové barvy, akrylové barvy, pastelové tužky nebo také zvýrazňovače. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Marek 10 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 10 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, temperové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, kytky a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy jídel a nebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Toy Story, Jak vycvičit draka, Zhu Zhu Pets, Indiana Jones a Roblox. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, čert, liška, astronaut a auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů