Nej obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná kůň k obarvení pro děti. Omalovánka kůň je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, pro děti, omalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, Zvířata, dětské obrázky, vymalovánky, k tisku, k vytištění, Kůň, k vytisknutí, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kůň k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixky, tužky, pastelové tužky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kůň lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s koněm má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Kim Possible, Lion King, Stašpytlík nebo také Zootropolis. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, lokomotiva, drak, astronaut či dinosauři. Ať vám omalovánka kůň přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů