Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná kůň k obarvování pro chlapce. Omalovánka kůň je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, Kůň, pro děti, Zvířata, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, online, ke stažení, k vybarvení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kůň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, voskovky, vodové barvy, křídy a umělecké tužky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku kůň lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s koněm má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, voskovky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Grinch, Elena z Avaloru, Kocour Garfield, Ferda mravenec nebo také pes Pluto. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, houby, dinosauři anebo kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kůň.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů