Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kůň k obarvování pro děti. Omalovánka kůň je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, Kůň, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, zdarma, online, k vytištění, k vybarvení, pro děti, obrázky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kůň k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s koněm je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, zvýrazňovače, akrylové barvy, temperové barvy a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti fakt mnoho Obrázek kůň lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s koněm má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například voskovky, zvýrazňovače a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, písmenka a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, rostliny nebo též jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Pan Včelka, Pixel art, Plants vs. Zombies, Pinocchio nebo také Medvídek Pú. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, slon, pes, psi a Popeláři. Věříme, že se vám obrázek koně bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů