Nejlepší


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kůň k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka kůň je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, Kůň, obrázky, ke stažení, Zvířata, k vytištění, zdarma, obrázek, k tisku, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kůň k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, zvýrazňovače, uhly či pastelky. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromné množství. Obrázek kůň lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koněm má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, akrylové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jídla, druhy jídel a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy sportů nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Doba ledová, Power Strangers, panenka Winx, Šmoulové nebo též Indiana Jones. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: astronaut, auta, piráti, pes případně draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou koně.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů