Výběr obrázků


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kůň k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka kůň je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, online, k vytisknutí, k vybarvení, Kůň, Zvířata, obrázky, ke stažení, obrázek, pro děti, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kůň k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s koněm je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, tempery, grafitové tužky nebo také vodové barvy. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Obrázek kůň lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koněm má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, akrylové barvy a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy ptáků či květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ninjago, Indiana Jones, Flintstoneovi, Mašinka Tomáš nebo Asterix a Obelix. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, loď, Santa Klaus, piráti anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kůň.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů