Top obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná kůň ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka kůň je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázek, Kůň, online, k vybarvení, k vytištění, Zvířata, zdarma, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kůň k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s koněm je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, zvýrazňovače, fixky, uhly nebo též akrylové barvy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku kůň lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s koněm má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. olejové pastely, zvýrazňovače nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, rostliny a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Angry birds, Ninjago, Shrek, Gormiti anebo Na vlásku. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, piráti, Santa Klaus, lokomotiva a koně. Nechť omalovánka s koněm přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů