Výběr obrázků


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná kůň k omalování pro holky i kluky. Omalovánka kůň je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, online, Kůň, k tisku, ke stažení, obrázek, Zvířata, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kůň k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, křídy, grafitové tužky a fixky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kůň lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s koněm má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, zvýrazňovače anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, čísla, jídla a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Bořek stavitel, My little pony, Bugs Bunny či Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: slon, sněhulák, loď, raketa nebo auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kůň.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů