Top pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kůň k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka kůň je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Zvířata, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, online, zdarma, Kůň, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kůň k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s koněm je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, zvýrazňovače, propisovací tužky a uhly. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek kůň lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s koněm má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, sporty a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Požárník Sam, Sněhurka, Tarzan, Bořek stavitel a Frozen. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, hasiči, netopýr, mašinka či liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kůň.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů