Top omalovánky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kůň k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná kůň k obarvování pro chlapce. Omalovánka kůň je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, pro děti, online, obrázek, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vytištění, Kůň, omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, domalovánky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kůň k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s koněm je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pera, pastelky, uhlíky či křídy. Možností je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kůň lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koněm má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pera nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jednotlivá zvířata nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Máša a medvěd, Madagaskar, Hulk, Bambi a Bratz panenky. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, lokomotiva s vagónky, miminko, traktor a nebo hasiči. Nechť omalovánka s koněm přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů