Nejoblíbenější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek štěněte

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krumpáč k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem krumpáč k omalování pro nejmenší. Omalovánka krumpáč je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krumpáč - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Krumpáč - A5            Omalovánka - Krumpáč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krumpáč patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, k tisku, k vybarvení, online, obrázky, pro děti, k vytištění, omalovánka, k vytisknutí, vymalovánky, Krumpáč, ke stažení, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Krumpáč k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s krumpáčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, akrylové barvy, pera a nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro tatínky vskutku velmi mnoho. Omalovánku krumpáč lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s krumpáčem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, grafitové tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i krumpáče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Kamarád Timmy, Equestria Girls, Hello Kitty a Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: auto, slon, hasiči, čert nebo též vláček. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou krumpáč.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů