Výběr omalovánek


Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka svícen zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná svícen k obarvování pro maminky. Omalovánka svícen je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: vymalovánky, ke stažení, dětské obrázky, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, Vánoce, omalovánky, k vytisknutí, obrázek, zadarmo, k tisku, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, pastelové tužky, uhlíky a zvýrazňovače. Možností je pro slečny k dispozici dlouhá řada. Obrázek svícen lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se svícnem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například propisovací tužky, uhly případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, květiny a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Furby, Bezzubka, Anna a Elsa, Littlest Pet Shop nebo Roblox. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, liška, lokomotiva nebo též auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku svícen.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů