Doporučené


ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka svícen k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem svícen k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka svícen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázky, pro děti, dětské obrázky, omalovánky, domalovánky, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, omalovánka, k tisku, Svícen

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku se svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tempery, fixky, zvýrazňovače nebo též olejové pastely. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku svícen lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se svícnem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Zvonilka, Dragon Ball Z, Ace Ventura, Prasátko peppa a Elena z Avaloru. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: drak, liška, raketa, slon a auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou svícen.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů