Nej obrázky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná svícen k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka svícen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, Vánoce, k vytisknutí, Svícen, zdarma, k vybarvení, obrázky, k vytištění, pro děti, online, k tisku, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se svícnem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, zvýrazňovače, tužky, tempery nebo též umělecké tužky. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Obrázek svícen lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se svícnem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, zvýrazňovače nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé kytky, sporty a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, čísla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Lví král, Bugs Bunny, Batman případně Barbie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, čert, draci, princezna a princ anebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se svícnem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů