Výběr omalovánek


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem svícen k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka svícen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, online, ke stažení, obrázek, Svícen, k vytištění, k vytisknutí, Vánoce, zdarma, pro děti, k tisku, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, tužky, vodové barvy a fixky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku svícen lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se svícnem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, temperové barvy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, lidské profese a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jídla případně písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, panenka Winx, Ledové království, Fifi z Květíkova či Kniha džunglí. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: kočka, raketa, sněhulák, loď anebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem svícen.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů