Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná svícen k vybarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka svícen je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, online, k tisku, Svícen, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Vánoce, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, křídy, vodové barvy, pastelové tužky a nebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Obrázek svícen lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk se svícnem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. uhly, křídy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, různé sporty a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, dopravní prostředky nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bezzubka, Bugs Bunny, Paw patrol, Stašpytlík nebo také Toy Story. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: slon, princezna, traktor, vláček a astronaut. Věříme, že se vám obrázek svícnu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů