Nej omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná svícen k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka svícen je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, obrázek, zdarma, pro děti, Svícen, k vybarvení, k vytisknutí, online, Vánoce

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, voskové tužky, akrylové barvy nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku svícen lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se svícnem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, grafitové tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé sporty anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Shrek, Tom a Jerry, Mimoni a nebo Tarzan. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, princezna a princ, loď, raketa nebo též auta. Ať vám omalovánka svícen přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů