Top omalovánky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem svícen k vybarvení pro kluky. Omalovánka svícen je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, zdarma, Vánoce, k vytištění, obrázky, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k tisku, pro děti, Svícen, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku se svícnem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, uhly, uhlíky, pera nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti vskutku mnoho. Omalovánku svícen lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk se svícnem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, uhly případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zaměstnání nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Máša a medvěd, Angelína balerína, Bakugan, Superman a Asterix a Obelix. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, liška, sněhulák, Popeláři a hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem svícen.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů