Top pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem svícen k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka svícen je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k vytištění, online, obrázek, zdarma, Vánoce, k tisku, pro děti, Svícen, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se svícnem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, pera, grafitové tužky či uhly. Malovacích potřeb je pro děti fakt mnoho Omalovánku svícen lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se svícnem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, různé sporty a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy automobilů a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Angry birds, Scooby Doo, Shrek, Zootropolis a Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, slon, plachetnice, hasiči anebo draci. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou svícen.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů