Nejvyhledávanější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka svícen zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem svícen k vybarvení pro starší děti. Omalovánka svícen je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, zadarmo, omalovánka, vymalovánky, Svícen, Vánoce, omalovánky, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázky, domalovánky, k vytisknutí, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka se svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, pastelky, zvýrazňovače nebo také fixy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka fakt mnoho Obrázek svícen lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk se svícnem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. umělecké tužky, vodové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jídla, druhy automobilů a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé kytky anebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Madagaskar, Ferda mravenec, Shrek, Alenka v říši divů nebo Rexík. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, netopýr, liška, vláček a sněhulák. Nechť omalovánka se svícnem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů