Výběr obrázků


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka svícen zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná svícen k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka svícen je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, obrázek, Vánoce, domalovánky, Svícen, k vybarvení, obrázky, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, voskovky, fixy, pera a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku svícen lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se svícnem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixky, voskovky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, kytky nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Aladin, Želvy Ninja, Tlapková patrola, Bořek stavitel a nebo Frozen. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: kočka, auta, psi, houby či lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek svícnu bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů