Výběr obrázků


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená svícen ke kreslení pro školáky. Omalovánka svícen je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytištění, Vánoce, pro děti, Svícen, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, tužky, grafitové tužky případně umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku svícen lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se svícnem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků či kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Sněhurka, Frozen, Tarzan a Locika. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, lokomotiva, vláček, lokomotiva s vagónky a houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou svícen.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů