Nej obrázky


Obrázek psa k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem svícen k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka svícen je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, Vánoce, online, zdarma, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, Svícen, obrázek, pro děti, obrázky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění se svícnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, voskové tužky, pera a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku svícen lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka se svícnem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, vodové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy jídel a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gumídci, Bugs Bunny, Flintstoneovi, Princezna a žabák anebo Duhová nevěsta. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: piráti, mašinka, kočka, princezna a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem svícen.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů