Doporučujeme


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka svícen k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná svícen ke kreslení pro školáky. Omalovánka svícen je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Svícen - A5            Omalovánka - Svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, obrázky, pro děti, Vánoce, Svícen, k tisku, k vytištění, zdarma, online, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Svícen k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se svícnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tempery, vodové barvy, pastelové tužky a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku svícen lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se svícnem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, tempery či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Equestria Girls, Včelka Mája, Marvel Rocket, Shrek nebo také Příběh hraček. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, hasiči, princezna a princ, koně nebo též auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou svícen.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů