Nej obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ponožky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem ponožky k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka ponožky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, online, Ponožky, obrázek, k tisku, pro děti, zdarma, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, vodové barvy, uhlíky a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ponožky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například temperové barvy, voskové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, různé kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, zaměstnání nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Pixel art, Ratatouille, Roblox, Sněhurka nebo také Mimoni. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, auta, astronaut, vláček nebo též Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ponožky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů