Nejoblíbenější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ponožky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem ponožky k obarvování pro prcky. Omalovánka ponožky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, online, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Ponožky, k tisku, obrázky, Oděvy

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, propisovací tužky, fixky anebo tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku ponožky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Monster High, Angelína balerína, Trollové, Mimoni nebo též Tom a Jerry. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, vláček, astronaut, lokomotiva s vagónky nebo také dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ponožky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů