Výběr omalovánek


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ponožky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem ponožky k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka ponožky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, k vytištění, zdarma, obrázky, ke stažení, k tisku, Ponožky, obrázek, k vytisknutí, online, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, uhly, tempery, temperové barvy nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ponožky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixy, uhly nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy jídel a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ratatouille, Doba ledová, Lego příběh, Chuggington případně Monster High. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, liška, piráti, psi a nebo miminko. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka ? bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů