Nejlepší


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ponožky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená ponožky k vybarvení pro děti. Omalovánka ponožky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Oděvy, obrázek, k vytisknutí, Ponožky, zdarma, online, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, pastelové tužky, vodové barvy, uhly případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek ponožky lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, pastelové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, lidské profese a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, čísla a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Angelína balerína, Angry birds, Včelka Mája, Avengers anebo Shimmer a Shine. Je však složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: princezna, houby, čert, pes a hasiči. Ať vám omalovánka ponožky přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů