Doporučujeme


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ponožky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem ponožky k obarvování pro kluky. Omalovánka ponožky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, Ponožky, k vytištění, obrázky, pro děti, online, Oděvy, ke stáhnutí, omalovánka, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, křídy, umělecké tužky a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory fakt mnoho Obrázek ponožky lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, druhy automobilů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Toy Story, Avengers, Kniha džunglí, Pat a Mat a Panenka Barbie. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: houby, liška, Popeláři, auta a nebo sněhulák. Věříme, že se vám obrázek ? bude líbit.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů