Top omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka ponožky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem ponožky k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka ponožky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, Ponožky, omalovánka, zdarma, Oděvy, obrázek, k vytištění, online, elektronické omalovánky, k tisku, k vytisknutí, zadarmo, ke stáhnutí, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, fixy, zvýrazňovače, propisovací tužky nebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro ženy vskutku mnoho. Omalovánku ponožky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixky, fixy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin či kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Tučňáci z Madagaskaru, Frozen, Kocour Garfield, Medvídek Pú nebo též Ben 10. Je však těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: auto, netopýr, mašinka, raketa a astronaut. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů