Nej pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka ponožky zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem ponožky k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka ponožky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, online, pro děti, obrázky, zdarma, k vytisknutí, obrázek, vymalovánky, dětské obrázky, k tisku, ke stažení, omalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, grafitové tužky, propisovací tužky, olejové pastely a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku ponožky lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, grafitové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, květiny anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Trollové, Kim Possible, Požárník Sam, Marvel Rocket či U nás na farmě. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, čert, lokomotiva, loď případně plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku ?.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů