Výběr obrázků


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ponožky zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem ponožky ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka ponožky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytisknutí, domalovánky, k tisku, Oděvy, ke stažení, vymalovánky, Ponožky, pro děti, omalovánka, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ponožky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, grafitové tužky, umělecké tužky, tužky anebo křídy. Malovacích potřeb je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku ponožky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhly, grafitové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, rostliny, hudební nástroje a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, postavy z pohádek případně druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy U nás na farmě, Kim Possible, Superčarodějnice, IronMan a nebo Hulk. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: miminko, lokomotiva s vagónky, vláček, slon a Santa Klaus. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů