Nejlepší


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka ponožky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem ponožky k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka ponožky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ponožky - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ponožky - A5            Omalovánka - Ponožky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ponožky patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zdarma, obrázky, Ponožky, obrázek, k vytisknutí, Oděvy, online, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ponožky k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, tempery, pastelové tužky, grafitové tužky a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku ponožky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelky, tempery anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hello Kitty, Duhová nevěsta, Paw patrol, Plants vs. Zombies případně Hot Wheels. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, loď, auto, astronaut a lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů