Doporučujeme


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka roztomilý králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem roztomilý králíček ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka roztomilý králíček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázky, Zvířata, obrázek, k vybarvení, Roztomilý králíček, pro děti, k tisku, k vytištění, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Roztomilý králíček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s roztomilým králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, vodové barvy, voskové tužky, pastelky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti fakt mnoho Omalovánku roztomilý králíček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s roztomilým králíčkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například grafitové tužky, vodové barvy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, sporty a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Medvídek Pú, Teletubbies, Bratz panenky a princezna Sofie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, pes, Popeláři, slon nebo také houby. Ať si vaše dítko užije malování roztomilého králíčku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů