Nejvyhledávanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka roztomilý králíček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem roztomilý králíček k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka roztomilý králíček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, obrázky, zadarmo, obrázek, ke stažení, k vybarvení, online, k vytištění, k vytisknutí, omalovánky, Roztomilý králíček, omalovánka, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Roztomilý králíček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s roztomilým králíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, fixky, olejové pastely, pastelové tužky nebo též pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek roztomilý králíček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s roztomilým králíčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, fixky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Indiana Jones, Méďa Béďa, Příšerky s.r.o., Bambi případně Littlest Pet Shop. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, miminko, traktor nebo slon. Užijte si omalovánku roztomilého králíčku, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů