Top šest


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka roztomilý králíček k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná roztomilý králíček ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka roztomilý králíček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, Zvířata, k vytištění, online, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, obrázky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Roztomilý králíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s roztomilým králíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, akrylové barvy, voskovky, pastelky a fixky. Potřeb na malování je pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku roztomilý králíček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s roztomilým králíčkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, akrylové barvy nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, kytky a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, druhy jídel případně druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Lion King, Kouzelná beruška a černý kocour, Grinch nebo též Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: draci, astronaut, houby, auto a kočka. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka roztomilého králíčku bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů