Nejvyhledávanější


Obrázek jukeboxu

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka roztomilý králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem roztomilý králíček k vybarvování pro dospělé. Omalovánka roztomilý králíček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázky, Roztomilý králíček, k vytisknutí, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, k vytištění, online, obrázek, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Roztomilý králíček k vytištění pro děti

Omalovánka s roztomilým králíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, vodové barvy, pastelky či pera. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Obrázek roztomilý králíček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s roztomilým králíčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, zvýrazňovače nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Zootropolis, Kouzelná beruška a černý kocour, Prasátko peppa, Tarzan a Království lesních strážců. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: mašinka, loď, auto, lokomotiva s vagónky anebo vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s roztomilým králíčkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů