Doporučujeme


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka roztomilý králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem roztomilý králíček ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka roztomilý králíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, Zvířata, zdarma, k vybarvení, obrázky, k tisku, obrázek, Roztomilý králíček, k vytisknutí, online, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Roztomilý králíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s roztomilým králíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, uhlíky, umělecké tužky anebo tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku roztomilý králíček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s roztomilým králíčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, propisovací tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Mickey mouse, Monster high, Doba ledová, Angry birds a Locika. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: auta, Santa Klaus, hasiči, vláček případně pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou roztomilého králíčku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů