Výběr omalovánek


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka roztomilý králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem roztomilý králíček k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka roztomilý králíček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, obrázky, online, obrázek, k tisku, Roztomilý králíček, k vytištění, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Roztomilý králíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s roztomilým králíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tužky, umělecké tužky, pastelky a uhlíky. Možností je dnes pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku roztomilý králíček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s roztomilým králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, tužky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, zvířata, jídla a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krteček, Včelka Mája, Tom a Jerry, Hello Kitty nebo My little pony. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, čert, auta, vláček a sněhulák. Ať vám omalovánka roztomilý králíček přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů