Výběr obrázků


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka roztomilý králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená roztomilý králíček k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka roztomilý králíček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, Roztomilý králíček, k tisku, obrázky, k vybarvení, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Roztomilý králíček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s roztomilým králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, umělecké tužky, propisovací tužky případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek roztomilý králíček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s roztomilým králíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektrickou energii či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. křídy, uhlíky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, zvířata anebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Frozen, Kim Possible, Ninjago, Bratz panenky či Tlapková patrola. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, auta, Popeláři, slon a Santa Klaus. Ať omalovánka roztomilý králíček přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů