Nej pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka roztomilý králíček k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem roztomilý králíček k obarvování pro maminky. Omalovánka roztomilý králíček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Roztomilý králíček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Roztomilý králíček - A5            Omalovánka - Roztomilý králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Roztomilý králíček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, k tisku, k vybarvení, domalovánky, ke stažení, zadarmo, k vytištění, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánka, Roztomilý králíček, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Roztomilý králíček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s roztomilým králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, tempery, grafitové tužky nebo též umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku roztomilý králíček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s roztomilým králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, voskovky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, zvířata a pochopitelně i roztomilý králíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy automobilů případně zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Roblox, Madagaskar, Gormiti a nebo Rio. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, piráti, houby, hasiči anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou roztomilý králíček.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů