Top pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dýně k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená dýně ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka dýně je ideálním obrázkem k Halloweenu. Halloweenská omalovánka je určena k vytištění. Omalovánka dýně je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dýně - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dýně - A5            Omalovánka - Dýně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýně patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, Dýně, k vybarvení, online, k tisku, k vytištění, obrázky, pro děti, obrázek, zdarma, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dýně k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dýní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, pastelky, pera, voskovky a uhly. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek dýně lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dýní má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, čas nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pastelky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i dýni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zaměstnání a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ledové království, Tom a Jerry, Hot Wheels, Monster high nebo Avengers. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, dinosauři, Santa Klaus, auta a nebo netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dýně.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů