Nejhledanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dýně k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem dýně k obarvení pro chlapečky. Omalovánka dýně je ideálním obrázkem k Halloweenu. Halloweenská omalovánka je určena k vytištění. Omalovánka dýně je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dýně - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dýně - A5            Omalovánka - Dýně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýně patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, obrázek, zadarmo, omalovánka, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, online, k tisku, Ostatní, ke stáhnutí, dětské obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dýně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dýní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, pastelové tužky, křídy či akrylové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek dýně lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dýní má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, tempery nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy sportů, postavy z pohádek a pochopitelně i dýni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Monster High, Gumídci, Bugs Bunny, Šmoulové anebo Grinch. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, astronaut, čert, Popeláři a koně. Věříme, že se vám obrázek dýně bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů