Nejstahovanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka dýně k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná dýně k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka dýně je ideálním obrázkem k Halloweenu. Halloweenská omalovánka je určena k vytištění. Omalovánka dýně je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dýně - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dýně - A5            Omalovánka - Dýně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýně patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, pro děti, online, obrázek, Dýně, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Ostatní, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dýně k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s dýní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, temperové barvy, fixky nebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku dýně lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dýní má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i dýni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Krtek, Kniha džunglí, Kamarád Timmy a nebo Aladin. Je ale velmi těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: loď, miminko, traktor, draci a lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek dýně bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů