Nej pět


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dýně k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem dýně k omalování pro kluky i holky. Omalovánka dýně je ideálním obrázkem k Halloweenu. Halloweenská omalovánka je určena k vytištění. Omalovánka dýně je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dýně - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dýně - A5            Omalovánka - Dýně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýně patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, zdarma, Dýně, obrázky, Ostatní, k tisku, obrázek, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dýně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dýní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, propisovací tužky, uhly, pastelové tužky a vodové barvy. Možností je pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku dýně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s dýní má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, propisovací tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i dýni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, lidské profese a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy pes Pluto, Mimoni, Krteček, Aladin nebo též Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, koně, auta, kočka či netopýr. Ať si vaše dítě užije omalovánku dýně.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů