Nejlepší


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka dýně k vytisknutí

Omalovánka se jménem dýně k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka dýně je ideálním obrázkem k Halloweenu. Halloweenská omalovánka je určena k vytištění. Omalovánka dýně je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dýně - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dýně - A5            Omalovánka - Dýně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dýně patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, obrázek, ke stažení, omalovánky, obrázky, online, omalovánka, Dýně, zdarma, ke stáhnutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Dýně k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s dýní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, tempery, propisovací tužky, umělecké tužky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dýně lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dýní má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhly, tempery anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i dýni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, sporty a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Kačer Donald, Krtek, Hot Wheels či Zootropolis. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, hasiči, auta, houby nebo princezna a princ. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka dýně bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů