Nejlepší


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Marek 6 k vybarvení pro menší i větší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelium podle Marka 4:35-41. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 6 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 6 - A5            Omalovánka - Marek 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Bible a křesťanství, zdarma, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Marek 6, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Marek 6 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Marek 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, propisovací tužky, uhlíky, vodové barvy případně zvýrazňovače. Možností je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku Marek 6 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Marek 6 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. křídy, propisovací tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a pochopitelně i Marek 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků nebo též různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Indiana Jones, Marvel Rocket, Madagaskar a Superman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, Santa Klaus, draci, drak či psi. Ať si vaše dítko užije malování Marek 6.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů