Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná Marek 6 k omalování pro malé caparty. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelium podle Marka 4:35-41. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 6 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Marek 6 - A5            Omalovánka - Marek 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Marek 6, pro děti, online, Bible a křesťanství, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, obrázky, obrázek, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, akrylové barvy, fixy, olejové pastely či fixky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Marek 6 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Marek 6 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, akrylové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i Marek 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zvířata a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Včelka Mája, Lego příběh, Superčarodějnice, Ledové království a Rumcajs. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, dinosauři, princezna, drak a nebo loď. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Marek 6 bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů