Doporučené


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Marek 6 k omalování pro kluky i holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelium podle Marka 4:35-41. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 6 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 6 - A5            Omalovánka - Marek 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Marek 6, zdarma, pro děti, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 6 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, pastelové tužky, pastelky nebo též fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku Marek 6 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 6 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhlíky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i Marek 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Sněhurka, Budulínek, Littlest Pet Shop a Shimmer a Shine. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, Popeláři, vláček, lokomotiva anebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 6.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů