Nej omalovánky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 6 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem Marek 6 k omalování pro chlapečky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelium podle Marka 4:35-41. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 6 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Marek 6 - A5            Omalovánka - Marek 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, omalovánka, obrázky, k vytištění, zdarma, vymalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, pro děti, obrázek, dětské obrázky, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Marek 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, fixky, akrylové barvy, pera a tempery. Malovacích potřeb je pro větší děti opravdu mnoho. Omalovánku Marek 6 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Marek 6 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, fixky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, sporty a pochopitelně i Marek 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, rostliny anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Prasátko peppa, Zvonilka, Anna a Elsa, Fortnite a Pat a Mat. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tu máme k uložení jsou: sněhulák, Popeláři, auta, auto případně Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Marek 6.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů