Výběr omalovánek


Obrázek štěněte

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stuha k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem stuha k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka stuha je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Stuha, k vybarvení, Oděvy, pro děti, online, k vytištění, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stuha k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s stuhou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, temperové barvy a fixy. Možností je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku stuha lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s stuhou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, zvýrazňovače nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, sporty či druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Budulínek, Kocour Garfield, Spongebob, Aladin případně Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: houby, koně, dinosauři, raketa a astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou stuha.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů