Doporučené


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stuha k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená stuha ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka stuha je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, pro děti, zdarma, online, ke stažení, Stuha, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Oděvy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stuha k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s stuhou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, křídy, fixy, olejové pastely a nebo umělecké tužky. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku stuha lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s stuhou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pera, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, hudební nástroje nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Locika, Lego příběh, Fortnite anebo Zootropolis. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: astronaut, traktor, plachetnice, psi nebo také liška. Ať si vaše dítě užije obrázek stuhy.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů