Top pět


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka stuha k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná stuha k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka stuha je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, k vybarvení, pro děti, obrázek, k tisku, Stuha, ke stažení, obrázky, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stuha k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s stuhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako propisovací tužky, tužky, křídy, temperové barvy anebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku stuha lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s stuhou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba propisovací tužky, tužky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, různé kytky, zvířata a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Paw patrol, princezna Sofie, Monster High, Požárník Sam nebo Teletubbies. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, princezna, traktor, vláček a houby. Ať vám omalovánka stuha přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů