Nejhledanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stuha k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem stuha k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka stuha je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, online, zdarma, elektronické omalovánky, k tisku, obrázek, omalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, domalovánky, Stuha, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Stuha k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s stuhou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, olejové pastely, propisovací tužky a vodové barvy. Možností je pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku stuha lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s stuhou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, temperové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různá zvířata nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Lego příběh, Lví hlídka, Spongebob, Angry birds a nebo Duhová nevěsta. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, čert, raketa, traktor a pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou stuhy.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů