Doporučujeme


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stuha k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem stuha k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka stuha je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Stuha, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázek, ke stažení, obrázky, Oděvy, pro děti, online, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Stuha k vytištění pro děti

Omalovánka s stuhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, vodové barvy, temperové barvy nebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty fakt mnoho Obrázek stuha lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s stuhou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, zvýrazňovače nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, kytky a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Harley Quinn, Monster high, Aladin, Astroboy případně Princezna Leonora. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, koně, auta a slon. Ať omalovánka stuha přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů