Nej šest


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka stuha k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem stuha k vybarvení pro maminky. Omalovánka stuha je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Stuha, zadarmo, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stažení, Oděvy, k vybarvení, omalovánky, k tisku, online, k vytištění, vymalovánky, dětské obrázky, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Stuha k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s stuhou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, akrylové barvy, křídy a nebo temperové barvy. Možností je pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku stuha lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s stuhou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, voskové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, květiny a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různé kytky nebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Hledá se Dory, Pan Včelka, Indiana Jones, Stašpytlík nebo též Méďa Béďa. Je ale složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tu máme k uložení jsou: slon, traktor, koně, čert anebo loď. Ať omalovánka stuha přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů