Top omalovánky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka stuha k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná stuha k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka stuha je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k tisku, zdarma, obrázek, Oděvy, online, Stuha, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stuha k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s stuhou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, uhly, pastelové tužky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku stuha lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s stuhou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, pastelky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jídla anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Bugs Bunny, Na vlásku, Superčarodějnice, Harley Quinn nebo také Kung Fu Panda. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: čert, astronaut, lokomotiva s vagónky, dinosauři a auta. Užijte si omalovánku stuhy, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů