Nejstahovanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stuha k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem stuha k vybarvování pro holky. Omalovánka stuha je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, vymalovánky, Stuha, obrázek, omalovánka, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, obrázky, ke stažení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stuha k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s stuhou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, tužky, uhly, fixky anebo tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky fakt mnoho Obrázek stuha lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s stuhou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Astroboy, Lion King, Méďa Béďa nebo Ratatouille. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, hasiči, lokomotiva s vagónky, psi případně liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku stuha.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů