Výběr omalovánek


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stuha zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená stuha k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka stuha je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stuha - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stuha - A5            Omalovánka - Stuha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stuha patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Stuha, k tisku, Oděvy, dětské obrázky, ke stažení, omalovánka, obrázek, obrázky, vymalovánky, pro děti, online, domalovánky, k vybarvení, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Stuha k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s stuhou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, grafitové tužky, uhly, propisovací tužky nebo také temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku stuha lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s stuhou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tužky, grafitové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i stuhu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Zhu Zhu Pets, Pošťák Pat, Toy Story a IronMan. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, loď, koně, čert či draci. Užijte si omalovánku stuhy, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů