Nejoblíbenější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka beruška k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená beruška k obarvení pro malá děcka. Omalovánka beruška je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, Beruška, omalovánka, Zvířata, dětské obrázky, online, k vybarvení, elektronické omalovánky, vymalovánky, domalovánky, obrázky, ke stažení, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Beruška k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s beruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pera, propisovací tužky, fixky případně temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku beruška lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s beruškou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, pera a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, čísla a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Brawl stars, Harley Quinn, Krteček či Aladin. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, mašinka, miminko, astronaut a koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s beruškou.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů