Nej omalovánky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená beruška k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka beruška je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Beruška, obrázek, k tisku, k vytisknutí, pro děti, online, zdarma, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s beruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskovky, zvýrazňovače, fixky a pera. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek beruška lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s beruškou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, voskovky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, čísla, zvířata a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, postavy z pohádek nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Sněhurka, Duhová nevěsta, Život brouka, Bakugan a Superman. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: draci, koně, auta, sněhulák či hasiči. Věříme, že se vám obrázek berušky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů