Výběr obrázků


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek psa k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem beruška k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka beruška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Zvířata, obrázky, obrázek, k vybarvení, Beruška, zdarma, k vytištění, pro děti, k tisku, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s beruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pera, zvýrazňovače, pastelové tužky a voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku beruška lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s beruškou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tužky, pera anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy ptáků a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Království lesních strážců, Ratatouille, Hannah Montana, Mickey mouse nebo také Popelka. Je však náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: raketa, vláček, miminko, mašinka a nebo čert. Ať omalovánka beruška přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů