Nej omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná beruška k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka beruška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázek, obrázky, Beruška, pro děti, k vytištění, ke stažení, k tisku, Zvířata, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s beruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, pera a nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek beruška lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s beruškou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, čísla nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Toy Story, Popelka, Bezzubka, Avengers a Blesk McQueen. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: houby, princezna, lokomotiva, sněhulák nebo také liška. Ať si vaše dítko užije malování berušky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů