Nej obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná beruška ke kreslení pro holčičky. Omalovánka beruška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, omalovánky, Zvířata, Beruška, domalovánky, k vybarvení, k tisku, pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s beruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, tužky, tempery případně grafitové tužky. Potřeb na malování je pro dospělé fakt mnoho Omalovánku beruška lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s beruškou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, propisovací tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, čísla a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, rostliny anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Lví hlídka, Princezna a žabák, Hot Wheels nebo Tom a Jerry. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, pes, astronaut a nebo traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s beruškou.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů