Nejvyhledávanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem beruška k obarvení pro maminky. Omalovánka beruška je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, Beruška, k tisku, Zvířata, online, ke stažení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s beruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, fixky, uhlíky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce fakt mnoho Obrázek beruška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s beruškou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, olejové pastely nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, různá zvířata případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Život brouka, Avengers, Simpsonovi, IronMan nebo též Shimmer a Shine. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, čert, auto, koně nebo také houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku beruška.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů