Nejoblíbenější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek štěněte

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem beruška ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka beruška je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Zvířata, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázky, ke stažení, pro děti, obrázek, Beruška, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s beruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, voskovky, olejové pastely, uhlíky nebo také uhly. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek beruška lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s beruškou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, voskovky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různé kytky nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Hannah Montana, Adiboo, Princezna Leonora, Princezna a žabák anebo princezna Sofie. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, čert, princezna, mašinka případně miminko. Nechť vám omalovánka s beruškou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů