Nejoblíbenější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka beruška k tisku, vytisknutí

Omalovánka označená beruška ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka beruška je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, zdarma, Zvířata, pro děti, dětské obrázky, obrázky, omalovánky, domalovánky, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Beruška k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s beruškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, voskovky, vodové barvy nebo také pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro seniory opravdu mnoho. Obrázek beruška lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s beruškou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, květiny či různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Batman, Kniha džunglí, Doraemon, Blesk McQueen nebo též Furby. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, slon, dinosauři, čert nebo liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou berušky.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů