Nejhledanější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem beruška k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka beruška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Beruška, online, pro děti, k vybarvení, k vytištění, obrázky, zdarma, k vytisknutí, k tisku, Zvířata, obrázek, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s beruškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky, olejové pastely a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku beruška lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s beruškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, grafitové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, rostliny anebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy U nás na farmě, Tom a Jerry, Bob a Bobek, Krteček případně Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: princezna, slon, miminko, vláček nebo též kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou beruška.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů