Top omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka beruška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená beruška k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka beruška je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Beruška, k vybarvení, pro děti, k vytištění, ke stažení, zdarma, k tisku, obrázky, obrázek, online, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Beruška k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s beruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, vodové barvy, pera anebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku beruška lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s beruškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. voskovky, křídy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, písmena a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, druhy jídel a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Kocour Garfield, Popelka, Bezzubka či Rumcajs. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auta, plachetnice, houby případně drak. Nechť vám omalovánka s beruškou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů