Nej obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka beruška zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem beruška k vybarvení pro kluky. Omalovánka beruška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Beruška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Beruška - A5            Omalovánka - Beruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Beruška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázek, domalovánky, dětské obrázky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, zadarmo, online, Zvířata, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, Beruška

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Beruška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s beruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixy, křídy, olejové pastely a umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku beruška lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s beruškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, fixy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i berušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rumcajs, Kačer Donald, Na vlásku, Zhu Zhu Pets anebo Doba ledová. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, netopýr, traktor, psi či drak. Ať si vaše dítko užije malování berušky.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů