Výběr omalovánek


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětská panenka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná dětská panenka ke kreslení pro školáky. Obrázek dětské panenky je další pěkná omalovánka k tisku pro děti. Omalovánka dětská panenka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dětská panenka - A5            Omalovánka - Dětská panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázek, Ostatní, k vytištění, pro děti, obrázky, k vybarvení, k tisku, online, k vytisknutí, Dětská panenka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dětská panenka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dětskou panenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, tužky a fixy. Pomůcek na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku dětská panenka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dětskou panenkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, uhlíky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, květiny a pochopitelně i dětskou panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Angelína balerína, Příšerky s.r.o., Tarzan anebo Pan Včelka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, psi, lokomotiva s vagónky, auta případně liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dětskou panenkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů