Nejstahovanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětská panenka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná dětská panenka k vybarvení pro malá děcka. Obrázek dětské panenky je další pěkná omalovánka k tisku pro děti. Omalovánka dětská panenka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětská panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětská panenka - A5            Omalovánka - Dětská panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, obrázek, ke stažení, Ostatní, k tisku, k vybarvení, pro děti, Dětská panenka, zdarma, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dětská panenka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dětskou panenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, vodové barvy, olejové pastely, tužky nebo též zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dětská panenka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dětskou panenkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskovky, vodové barvy nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, sporty a pochopitelně i dětskou panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy ptáků případně čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tarzan, panenka Winx, Madagaskar, Frozen nebo také Lví král. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auta, koně, mašinka anebo piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dětská panenka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů