Nejstahovanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka dětská panenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem dětská panenka k omalování pro malé caparty. Obrázek dětské panenky je další pěkná omalovánka k tisku pro děti. Omalovánka dětská panenka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětská panenka - A5            Omalovánka - Dětská panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Ostatní, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, obrázek, online, Dětská panenka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dětská panenka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s dětskou panenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, zvýrazňovače, tempery případně voskovky. Možností je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku dětská panenka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dětskou panenkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i dětskou panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky či různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pošťák Pat, Panenka Barbie, Požárník Sam, Ratatouille a Bezzubka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, draci, raketa, lokomotiva a miminko. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dětská panenka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů