Nej obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětská panenka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná dětská panenka k vybarvování pro holky. Obrázek dětské panenky je další pěkná omalovánka k tisku pro děti. Omalovánka dětská panenka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětská panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dětská panenka - A5            Omalovánka - Dětská panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, obrázek, zdarma, k vybarvení, k tisku, Dětská panenka, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, Ostatní, ke stažení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dětská panenka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dětskou panenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, pera, uhlíky, vodové barvy anebo uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší k dispozici vskutku hodně. Obrázek dětská panenka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s dětskou panenkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pera případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, sporty, písmena a pochopitelně i dětskou panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Astroboy, Popelka, Harry Potter, Superčarodějnice a Hannah Montana. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: sněhulák, draci, houby, princezna a slon. Nechť vám omalovánka s dětskou panenkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů