Výběr omalovánek


Obrázek skůtru k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dětská panenka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem dětská panenka k obarvení pro naše zlatíčka. Obrázek dětské panenky je další pěkná omalovánka k tisku pro děti. Omalovánka dětská panenka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětská panenka - A5            Omalovánka - Dětská panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, pro děti, online, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, k vytištění, zdarma, Dětská panenka, Ostatní

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dětská panenka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dětskou panenkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, uhlíky, pastelky nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku dětská panenka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dětskou panenkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, druhy sportů a pochopitelně i dětskou panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různé kytky anebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Krteček, Mašinka Tomáš, Frozen, Plants vs. Zombies nebo také Lego příběh. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, loď, drak, psi nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dětská panenka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů