Top šest


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvířata v ZOO k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná zvířata v ZOO k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka zvířata v ZOO je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvířata v ZOO - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvířata v ZOO - A5            Omalovánka - Zvířata v ZOO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvířata v ZOO patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stáhnutí, Zvířata v ZOO, zdarma, Zvířata, omalovánka, k tisku, obrázek, zadarmo, k vytištění, omalovánky, ke stažení, domalovánky, pro děti

Obrázek Zvířata v ZOO k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s zvířata v ZOem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, tužky, pastelky, vodové barvy anebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku zvířata v ZOO lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s zvířata v ZOem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixky, tužky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, čísla, zvířátka a pochopitelně i zvířata v ZOo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Simpsonovi, Příšerky s.r.o., Zvonilka, Paw patrol a Hledá se Dory. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, sněhulák, auta, astronaut nebo též dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zvířata v ZOem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů