Doporučujeme


Obrázek psa k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka ragbista k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná ragbista k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka ragbista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ragbista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Ragbista - A5            Omalovánka - Ragbista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ragbista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Sport, zdarma, k vybarvení, obrázky, k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti, Ragbista, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Ragbista k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s ragbistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, tužky, zvýrazňovače anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku ragbista lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ragbistou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, peněženku nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, akrylové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, písmena, druhy jídel a pochopitelně i ragbistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Angry birds, Kuře Calimero, Kim Possible, Požárník Sam nebo také Lego friends. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: miminko, čert, astronaut, princezna nebo též hasiči. Věříme, že se vám obrázek ragbisty bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů