Nej obrázky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ragbista k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ragbista k omalování pro předškoláky. Omalovánka ragbista je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ragbista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ragbista - A5            Omalovánka - Ragbista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ragbista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, ke stáhnutí, pro děti, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, ke stažení, k tisku, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánka, online, vymalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Ragbista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ragbistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, křídy, tempery a nebo zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku ragbista lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ragbistou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, pastelové tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i ragbistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin nebo též různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Blesk McQueen, Diddl, Kim Possible, Hello Kitty či Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, drak, princezna a princ, astronaut a liška. Ať si vaše dítě užije obrázek ragbisty.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů