Nej obrázky


Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ragbista k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem ragbista k obarvování pro chlapečky. Omalovánka ragbista je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ragbista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ragbista - A5            Omalovánka - Ragbista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ragbista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: pro děti, domalovánky, zadarmo, Ragbista, dětské obrázky, zdarma, obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, vymalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Ragbista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ragbistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, pastelky, vodové barvy anebo uhly. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek ragbista lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ragbistou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhlíky, propisovací tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i ragbistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, pohádkové postavy případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Mickey mouse, Hledá se Nemo, Equestria Girls, Bořek stavitel a Prasátko peppa. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: vláček, auto, kočka, lokomotiva a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ragbista.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů